Schreiber o protestach. "Chora moda z zachodu przyszła do Polski"

53

Poniedziałkowe (15 kwietnia) blokady aktywistów na mostach w Warszawie oraz ich postulaty dotyczące przekazania przez rządzących wszystkich środków na budowę mostów na rozwój lokalnego transportu skomentowała była żona niedoszłego prezydenta Bydgoszczy z PiS - Marianna Schreiber.

Schreiber o protestach. "Chora moda z zachodu przyszła do Polski"
Marianna Schreiber napisała to o aktywistach (Instagram, Twitter, Ostatnie Pokolenie)

Stworzenie jednego biletu na transport regionalny w kraju oraz przekazanie całości środków na budowy autostrad na jego rozwój to główne postulaty aktywistów związanych z ruchem Ostatnie Pokolenie, którzy od kilku dni blokują mosty w Warszawie.

W nagraniach publikowanych na swoich stronach tłumaczą, że brak odpowiedzi rządu na ich postulaty sprawi, że w ruch w stolicy będzie blokowany przez obywateli.

Od przyszłego tygodnia zwykli obywatele będą blokować mosty w stolicy — między innymi na Trasie Łazienkowskiej i na Moście Poniatowskiego - słyszymy w opublikowanym nagraniu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zbigniew Ziobro i brak lojalności. Łukasz Schreiber o żądaniach PiS

Do tych rewelacji zdążyła się już odnieść Marianna Schreiber. Nazwała protestujących ekoterrorystami, stwierdziła też, że ich pomysły to wypaczona moda z Zachodu.

Mało rzeczy mnie tak nie irytuje jak ekoterroryści, którzy w imię swoich wypaczonych idei psują tysiącom ludzi dzień. Niestety chora moda z zachodu przyszła do Polski. Jedyne co mnie w tej sytuacji dziwi to zachowanie policji, która z troską otacza ich opieką - przykleił się jeden z drugim do ziemi to niech tam sobie siedzi. Posiedzi tak kilka dni to może zmądrzeje - napisała.

Jej wpis szybko spotkał się z zainteresowaniem internautów, którzy przy okazji dopytywali o rozwój jej wojskowej kariery. Nie zabrakło też złośliwych komentarzy:

Rozumiem, że rolnicy protestujący o już spełnione żądania irytują Panią jeszcze bardziej? - dopytywała jedna z osób, ale Marianna nie odniosła się do tego wpisu.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić