aktualizacja 

Syn Bachledy-Curuś ma ogromny majątek. Już jest milionerem

127

Syn Alicji Bachledy-Curuś Henry Tadeusz skończy w tym roku 15 lat. Ma zapewniony wymarzony start w dorosłe życie, nie tylko dzięki obracaniu się w towarzystwie gwiazd, ale także olbrzymim majątkom Alicji i Colina.

Syn Bachledy-Curuś ma ogromny majątek. Już jest milionerem
Syn Bachledy-Curuś rośnie w oczach. Już jest milionerem (Instagram.com)

Colin Farrell od lat cieszy się sporą popularnością w Polsce. Głównie ze względu na krótki związek z Alicją Bachledą-Curuś, który zakończył się w 2010 roku. Aktorska para poznała się zaledwie dwa lata wcześniej na planie filmu "Ondine". Owocem znajomości Colina i Alicji jest 15-letni dziś Henry Tadeusz Farrell.

Choć relacja Farrella z polską aktorką nie przetrwała próby czasu, to rodzice Henry'ego szanują się i lubią. Zgodnie wychowują nastolatka i już dziś mówi się, że młody Farrell marzy o karierze w przemyśle filmowym.

O chłopcu zrobiło się głośno niespełna rok temu podczas debiutu na czerwonym dywanie u boku sławnego ojca. Panowie wkroczyli wówczas na czerwony dywan Oscarów w podobnych stylizacjach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Co słychać u Anny- Marii Siekluckej? Dlaczego tak rzadko pojawia się na eventach?

Tadeusz Henry ma zapewniony wymarzony start w dorosłe życie, nie tylko dzięki obracaniu się w towarzystwie gwiazd, ale także olbrzymim majątkom Alicji i Colina.

Mimo, że Henry nie gra żadnych filmach i wiedzie życie przeciętnego nastolatka, to jego majątek jest wyceniony na sumę w wysokości miliona dolarów - ujawnił informator portalu ShowNews.

Majątek Bachledy-Curuś jest również wyceniany na około milion dolarów. Jeśli chodzi o ojca, Colina Farrella ma on znacznie więcej na koncie. Mówi się, że aktor zgromadził 80 milionów dolarów, a niedawno kupił posiadłość wartą prawie sześć milionów dolarów.

Bachleda-Curuś podróżuje między Polską a USA

Alicja Bachleda-Curuś pochodzi z góralskiej rodziny o długich tradycjach. Na stałe mieszka w Kalifornii, jednak aktorka bardzo chętnie wraca do Polski przy każdej nadarzającej się okazji. Jej rodzina mieszka w Krakowie, jednak chętnie odwiedza także Zakopane, gdyż bardzo kocha polskie góry.

Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić