Karol Wiak| 

Szykuje się wielki powrót do "Pytania na śniadanie". Widzowie będą zachwyceni

37

Wielki powrót do popularnej śniadaniówki TVP stał się faktem. Po przerwie, spowodowanej problemami zdrowotnymi, jedna z twarzy "Pytania na śniadanie" powraca programu. Widzowie mogą odetchnąć z ulgą.

Szykuje się wielki powrót do "Pytania na śniadanie". Widzowie będą zachwyceni
Mateusz Szymowiak (pierwszy po prawej) znów pojawi się na antenie (AKPA, Gałązka)

Szykują się zmiany w "Pytaniu na Śniadanie". Po krótkiej przerwie spowodowanej kwestiami zdrowotnymi, ulubieniec widzów wraca do programu. Czy jego powrót zapowiada nowy rozdział dla kultowej już porannej audycji?

Wielkie zmiany w śniadaniówce TVP

Ostatnie miesiące przyniosły sporo zmian w strukturze Telewizji Polskiej, dotykając też bezpośrednio jeden z najpopularniejszych porannych programów - "Pytanie na Śniadanie". Rewolucja kadrowa, jaką przeszła stacja, nie ominęła nikogo - od prezenterów wiadomości po twarze programów publicystycznych, aż w końcu dotarła do popularnej śniadaniówki. Decyzje nowego kierownictwa spowodowały, że dotychczasowe gwiazdy porannego pasma musiały pożegnać się z programem, co wśród ekipy wywołało prawdziwe trzęsienie ziemi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Antonowicz szczerze o współpracy z Dowbor! "To historia. Ja stoję obok"

Napięcie na planie rosło z dnia na dzień, a nawet kucharze związani z programem zaczęli obawiać się o swoją przyszłość. Wśród tych zmian, fani programu mogą jednak spodziewać się pozytywnych wiadomości - wydaje się, że jedna z ulubionych twarzy, która ostatnio zniknęła z anteny, jest na najlepszej drodze do zaskakującego powrotu.

Kto wróci do "Pytania na śniadanie"?

Z nieoficjalnych, ale dobrze poinformowanych źródeł portalu wirtualnemedia.pl, dowiadujemy się, że na antenę "Pytania na Śniadanie" wróci nie kto inny, jak Mateusz Szymkowiak. Dziennikarz, który zniknął z ekranów w połowie marca, wzbudzając niepokój wśród wiernych fanów programu. Obawy te nasiliły się, kiedy media obiegła fala zwolnień w TVP. Jak się jednak okazuje, przyczyna jego nieobecności była zupełnie inna - zdrowotna.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Mateusz Szymkowiak, znany z pasji do reportażu i muzyki, zdecydował się na krótką przerwę, by zadbać o swoje zdrowie. Po udanym zabiegu, jak donoszą źródła, już w najbliższy weekend powróci na plan, by kontynuować pracę, która jest jego pasją.

Mateusz Szymkowiak to osoba, która przez lata budowała markę "Pytania na Śniadanie" jako jednego z jej głównych reporterów. Jego ewentualne odejście byłoby dużą stratą dla programu. Na szczęście dla widzów, mimo wcześniejszych spekulacji dotyczących jego kariery po serii zwolnień w TVP, dziennikarz pozostaje w zespole programu. Jego powrót jest nie tylko dobrą nowiną dla fanów Mateusza, ale także świadczy o stabilności i ciągłości, jaką "Pytanie na Śniadanie" chce zachować nawet w obliczu zmian.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić