Marcin Lewicki
Marcin Lewicki| 

Tak Szymon Hołownia poznał swoją żonę. Niesamowita historia miłości

1

Marszałek Szymon Hołownia jest dziś jednym z najpopularniejszych polityków. Jego liczne bon moty podbijają sieć i przyciągają do oglądania transmisji z obrad Sejmu. To nie przypadek. Lider Polski 2050 ma za sobą bogatą karierę w show-biznesie. Właśnie tam poznał swoją żonę.

Tak Szymon Hołownia poznał swoją żonę. Niesamowita historia miłości
Szymon Hołownia poznał swoją żonę na planie programu Mam Talent! (AKPA)

Historia miłości Szymona Hołowni i Urszuli Brzezińskiej-Hołowni przypomina romantyczny film. Marszałek poznał przyszłą żonę na planie jednego z odcinków programu "Mam Talent!", który prowadził wtedy z Marcinem Prokopem.

Lider Polski 2050 pojechał kręcić materiał, w którym miał udawać pilota myśliwca rodem z "Top Gun".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Woliński o Hołowni w roli marszałka Sejmu. Przy okazji wbił szpilę (?) prezydentowi! Też widzi siebie w polityce?
Kręciliśmy materiał, udawaliśmy pilotów. Chodziliśmy pasem startowym, w tle zachodzące słońce. To wtedy spotkałem pierwszy raz moją żonę. Tak to się wszystko potoczyło - opowiadał Hołownia w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Co Urszula Brzezińska-Hołownia robiła na lotnisku? Kobieta jest pilotem myśliwca MiG-29. Niezwykłe połączenie urody i zawodu od razu zwróciła uwagę Szymona Hołowni, który postanowił "zagadać" do swojej przyszłej żony.

Państwo Hołownia są małżeństwem od 2016 roku

Szymon Hołownia i Urszula Brzezińska-Hołownia pobrali się w 2016 roku. Ciekawostkę stanowi fakt, że świadkiem na ślubie był Marcin Prokop, prywatnie przyjaciel marszałka Hołowni.

Zgrana para doczekała się łącznie dwójki córek. W wypowiedziach dla mediów Szymon Hołownia wielokrotnie podkreśla, że ma "ogromne wsparcie" ze strony swojej rodziny i to żona i dzieci stoją również za sukcesem politycznym lidera Polski 2050.

Dodajmy, że Urszula Brzezińska-Hołownia również może pochwalić się wieloma sukcesami zawodowymi. Jest jedną z czterech kobiet pilotujących myśliwce w polskiej armii. Została też uhonorowana specjalną nagrodą Dowódcy Generalnego Rodzajów Sił Zbrojnych za swoją służbę.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić