oprac. Karol Osiński| 

To nie żart. Ma 81-lat. Ujawnia sekret młodości

43

Urszula Dudziak ma już 81 lat i emanuje energią oraz sprawnością fizyczną, a jej zapał do pracy tylko wzrasta. W czym tkwi sekret jej doskonałej formy? Piosenkarka opowiedziała o swoim życiowym motto, którym kieruje się od lat.

To nie żart. Ma 81-lat. Ujawnia sekret młodości
Urszula Dudziak (AKPA, Podlewski)

W tym tkwi tajemnica doskonałej formy Urszuli Dudziak

Urszula Dudziak ma za sobą serię sukcesów artystycznych, dzięki którym zyskała rzeszę fanów w Polsce oraz za granicą i mimo zaawansowanego wieku nie myśli o zakończeniu kariery. Przeciwnie, artystka kroczy ramię w ramię ze współczesnością i poza karierą muzyczną, prowadzi kanał na YouTube, na którym zebrała ponad 32,5 tys. subskrybentów. Co prawda od jakiegoś czasu pozostaje nieaktywna, lecz nie powiedziała ostatniego słowa.

Równie chętnie rozmawia z dziennikarzami, a tematów jej nie brakuje. Artystka pozostaje w znakomitej formie fizycznej, dzięki czemu jej zapał do pracy tylko wzrasta. W najnowszym wywiadzie udzielonym magazynowi "Viva!" przekazała, że sekret jej formy tkwi przede wszystkim w nastawieniu do życia. Dzięki temu mogła rozpocząć nowe projekty, którymi cieszy się cały czas.

Gdy ktoś mnie pyta, jaki jest sekret tego, że mam 80 lat i świetnie się czuję fizycznie i psychicznie, odpowiadam, że mam dobrze poukładane w głowie. Myślę o tym, co los przyniósł mi dobrego, a nie złego. To jest sztuka życia. Urodziłam się na nowo. Każdy może to zrobić - powiedziała artystka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mateusz Banasiuk o bliskich scenach z Joanną Opozdą. Czy Magda Boczarska jest zazdrosna?

Urszula Dudziak ma motto, którego trzyma się od lat

Koncerty, spotkania z fanami, chętne uczestnictwo w konferencjach, a przede wszystkim aktywność fizyczna - tak wygląda codzienność Urszuli Dudziak. Piosenkarka bardzo chętnie dzieli się z fanami swoim doświadczeniem i zapewnia, że nie ma rzeczy, których nie można spełnić.

Za przykład podała fakt, iż dopiero po siedemdziesiątce zaczęła pisać książki, o czym zawsze marzyła. Co więcej, w życiu kieruje się maksymą, dzięki której korzysta z życia na sto procent.

Chwilo, trwaj! To moje motto na dziś. Nie jestem kosmitką ani cyborgiem, tylko normalną kobietą, która znalazła swoje miejsce w życiu - dodała artystka.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić