Wdowa po Kurcie Cobainie miażdży Taylor Swift. "To nudna artystka"

1

Courtney Love w ramach promocji swojej nowej audycji "Courtney Love’s Women", która emitowana jest BBC Radio 6 Music, udzieliła wywiadu "The Standard". 59-latka w rozmowie nazwała Taylor Swift mało interesującą artystką, a Lanie Del Rey zaleciła siedmioletnią przerwę. Przyznała także, że nie lubi Madonny.

Wdowa po Kurcie Cobainie miażdży Taylor Swift. "To nudna artystka"
Wdowa po Kurcie Cobainie miażdży Taylor Swift. "To nudna artystka" (PAP, Newscom)

Niedawno na antenie BBC Radio 6 Courtney Love zadebiutowała z audycją pod tytułem "Courtney Love's Women". Ośmioodcinkowy program mówi o muzycznych ikonach, kobietach, które miały ogromny wpływ na wdowę po Kurcie Cobainie. Jednak nie wszystkie artystki mogą liczyć na jej pochlebną opinię.

- To wspaniale, że w branży muzycznej jest tak wiele kobiet sukcesu, ale wiele z nich staje się banałem - stwierdziła w rozmowie z The Standard".

Jak dodała, "teraz każda kobieta sukcesu jest klonowana". - Wszyscy są tacy sami. Jeśli odtwarzasz coś na Spotify, zostajesz zbombardowany mnóstwem dokładnie tych samych rzeczy - powiedziała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Syn Justyny Steczkowskiej debiutuje na salonach! Mówi o show biznesie i swoich planach na przyszłość
Podoba mi się pomysł, aby Beyonce nagrała płytę country, ponieważ opowiada o czarnych kobietach wchodzących do miejsc, do których wcześniej miały wstęp tylko białe kobiety. Jako koncepcja ten album mi się podoba. Po prostu nie podoba mi się jej muzyka - stwierdziła w rozmowie z The Standard".

Courtney Love uderza w Taylor Swift: to nudna artystka

Wydaje się, że Beyonce została najłagodniej potraktowała przez 59-latkę. Wdowa po Kurcie Cobainie surowiej oceniła Taylor Swift. Przypomnijmy, że 34-latka miniony rok może zaliczyć do wyjątkowo udanych.

Taylor nie jest ważna. Być może jest bezpiecznym miejscem dla dziewcząt i prawdopodobnie jest Madonną naszych czasów, ale nie jest interesująca jako artystka - mówiła.

59-latka wypowiedziała się również na temat Lany Del Rey. - Nie lubię Lany od czasu, gdy zaśpiewała piosenkę Johna Denvera i myślę, że powinna naprawdę zrobić sobie siedem lat przerwy. Uważam, że jest świetna do momentu "Take Me Home, Country Roads" (piosenka Denvera - przypis red.). Kiedy nagrywałam mój nowy album, musiałam przestać jej słuchać, bo zbytnio na mnie wpływała - stwierdziła.

Na tym nie koniec. Wdowa po Kurcie Cobainie słowa krytyki skierowała również w stronę Madonny, z którą już od dawna jest skonfliktowana.

Nie lubię jej, a ona nie lubi mnie. Kochałam "Rozpaczliwie poszukując Susan" (komedię z 1985 roku z udziałem Madonny - przypis red.), ale bardziej dla miasta Nowy Jork niż dla niej - powiedziała Love.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Źródło: o2.pl, nme.com, PAP

Autor: NJA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić