Karol Wiak| 

Wielki zawód w TV Republika. Zapowiadany program nie pojawił się na antenie

32

W sobotę, 23 marca 2024, w Telewizji Republika miał zadebiutować nowy program śniadaniowy. Pomimo zapowiedzi, na antenie pojawił się program informacyjny. Co poszło nie tak?

Wielki zawód w TV Republika. Zapowiadany program nie pojawił się na antenie
W sobotni poranek, zamiast śniadaniówki, pojawił się Łukasz Jankowski (TV Republika, TV Republika)

Telewizja Republika od początku ubiegłego tygodnia zapowiadała premierę nowego programu śniadaniowego, który miał konkurować z bardziej popularnymi programami emitowanymi przez Telewizję Polską i TVN. Ku zaskoczeniu widzów, w tym dniu o zapowiadanej godzinie pojawił się program informacyjny, w którym na bieżąco analizowano zamach terrorystyczny, który miał miejsce w piątek w Rosji. Czy jest szansa, że "śniadaniówka" w ogóle pojawi się na antenie?

Śniadaniówka w TV Republika - pomysł stacji na przyciągnięcie większej liczby widzów

Rewolucja, jaka zaszła w Telewizji Polskiej, tuż po zmianie władzy, sprawiła, że "wiele twarzy" związanych z publicznym medium, postanowiło się przenieść do prawicowej stacji TV Republika. Nowe programy informacyjne i byli prowadzący z Telewizji Polskiej - wszystko to spowodowało, że stacja cieszyła się rekordowym zainteresowaniem widzów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ostaszewska mówi o zmianach w Polsce, TVP i apeluje do polityków. Padły mocne słowa

Dlatego też, władze stacji postanowiły coraz bardziej rozwijać format stacji, emitując programy, które chętnie oglądano w publicznej telewizji. W dniu 23 marca 2024, miał zadebiutować program śniadaniowy, który miała poprowadzić m.in. Anna Popek. O takich planach informował w rozmowie z Wirtualnymi Mediami - Tomasz Sakiewicz, prezes stacji:

Poranny program TV Republika będzie jeszcze przebudowywany, pojawi się program śniadaniowy, a wraz z nim kilku prowadzących. Nie mogę na razie podać nazwisk.

- powiedział Sakiewicz.

Program informacyjny zamiast programu śniadaniowego

Widzowie TV Republika, którzy w sobotni poranek zasiedli przed ekranem telewizora, mogli przeżyć rozczarowanie. Na antenie pojawiło się pasmo prowadzone przez Łukasza Jankowskiego.

Nie ma oficjalnej informacji na temat tego, kiedy zostanie wyemitowane pierwsze wydanie śniadaniówki TV Republika. Obecnie widzowie muszą się zadowolić tym, co do zaoferowania mają programy śniadaniowe w TVP2 ("Pytanie na śniadanie") i TVN ("Dzień dobry TVN").

Być może, już niedługo, pojawi się też nowy program śniadaniowy w telewizji Polsat.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić