Karol Wiak| 

Zmiany prowadzących popularny program TVP. "Wybór był oczywisty"

6

Metamorfoza w programie "Koło fortuny"! Odkryj, jakie zmiany czekają popularny program TVP i sprawdź, kto zostanie gospodarzem programu.

Zmiany prowadzących popularny program TVP. "Wybór był oczywisty"
Norbi i Izabella Krzan nie poprowadzą już "Koła fortuny" (AKPA, Niemiec)

"Koło fortuny" to jeden z najbardziej rozpoznawalnych programów telewizyjnych w Polsce. W ostatnich miesiącach pojawiły się informacje o zmianie prowadzących, które mają nastąpić. TVP postanowiła odświeżyć format show, wprowadzając nowe twarze, które obiecują dostarczyć widzom zarówno rozrywki, jak i emocji.

Zmiana gospodarza programu "Koło Fortuny"

W grudniu 2023 roku, w ramach reorganizacji w TVP, ogłoszono, że dotychczasowy prowadzący "Koło fortuny", Norbi, będzie musiał pożegnać się z rolą gospodarza. Spekulowano, że nowym gospodarzem może zostać Robert El Gendy, który powrócił do prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie". Rzeczywistość okazała się jednak nieco inna.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Norbi: "Jestem zażenowany podziałem Polaków"

Zastępcą Norbiego został Błażej Stencel, młody aktor, który swoją karierę w telewizji zaczyna od wielkiego wyzwania. Stencel, który został wybrany w trakcie intensywnego castingu, opowiada o tym doświadczeniu:

Trochę byłem zestresowany, więc poczekałem, aż inni się "uruchomią", i okazało się, że moi konkurenci są wyjadaczami. Przyszła kolej na mnie. Jedyne, co powiedziałem, to, że wyjeżdżam do Kosowa i mam nadzieję, że będę mógł z tego państwa przeprowadzić dla TVP pierwszą relację - powiedział nowy prowadzący "Koło Fortuny".

Kto zastąpi Izabellę Krzan w programie "Koło fortuny"?

Ostatnie zmiany w "Kole fortuny" dotyczą nie tylko gospodarza programu, ale również współprowadzącej. Izabella Krzan, która od kilku lat była twarzą programu, opuściła TVP, aby rozpocząć nowy rozdział w swojej karierze telewizyjnej w "Kanale Zero". Jej miejsce zajmie Agnieszka Dziekan, znana widzom jako pogodynka z programu "Pytanie na śniadanie".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Agnieszka, ciesząca się ogromną sympatią widzów i nominowana do Telekamery "Teletygodnia", została wybrana ze względu na swoją charyzmę i zdolności komunikacyjne.

Zdobyła olbrzymią sympatię, widzowie kochają ją od lat, dlatego ten wybór był oczywisty - komentuje decyzję serwis Party.

Czy nowi prowadzący podołają zadaniu? Tego dowiemy się już niebawem!

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić