Absurdalna teoria o śmierci Kate. Komik powiedział to publicznie

2

Afera ze zdjęciem przysporzyła Pałacowi Buckingham kłopotów i stała się wodą na młyn dla zwolenników spiskowych teorii. Według jednej z nich księżna Kate nie tyle ma problemy ze zdrowiem, ile nawet nie żyje. Do tej absurdalnej teorii nawiązał niedawno komik John Oliver. Wymownie ją skomentował.

Absurdalna teoria o śmierci Kate. Komik powiedział to publicznie
O księżnej Kate powstało ostatnio sporo teroii spiskowych (getty)

Od kiedy księżna Walii przeszła w styczniu operację brzucha, Pałac Buckingham zdawkowo informuje o jej stanie zdrowia, a ona sama nie pojawia się publicznie, mnożą się teorie spiskowe. O jednej z nich, tej najbardziej szokującej, według której księżnej nie ma już na tym świecie, wspomniał ostatnio w programie "Watch What Happens Live" komik John Oliver.

Gość show Andy'ego Cohena przyznał, że za sprawą głośnej wpadki z edycją zdjęcia zamieszczonego w sieci z okazji Dnia Marki, sam zaczął brać pod uwagę nawet najbardziej absurdalne scenariusze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przestępstwa seksualne w show-biznesie. Przykładów nie brakuje
Pomyślałem: "Zignorujmy to wszyscy i idźmy dalej. Ale potem wyszła sprawa z Photoshopem" - przyznał. - Wydaje się, że w tym momencie Kate radziła sobie źle w naprawdę imponujący sposób - stwierdził John Oliver.

Następnie Oliver wraz z Cohenem drwili z tzw. afery zdjęciowej i tego, jak kolejny wizerunkowy kryzys rozgrywa Pałac Buckingham.

Czy ich motto nie brzmi: nigdy nie narzekaj, nigdy się nie tłumacz? - żartował z członków rodziny królewskiej gospodarz show, a jego gość poszedł nawet krok dalej.
Istnieje niezerowe prawdopodobieństwo, że [ Kate - red.] zmarła 18 miesięcy temu. To może być sytuacja w stylu filmu "Weekend u Berniego". Nie mówię, że to się wydarzyło! Twierdzę, że jest to niezerowe wydarzenie, dopóki nie zostanie udowodnione inaczej. Dopóki nie zobaczysz jej z egzemplarzem dzisiejszej gazety - dodał, nawiązując do znanego filmu "Weekend u Berniego".

"Weekend u Berniego" o czym jest film wspomniany przez komika?

Przypomnijmy, że "Weekend u Berniego" to znana czarna komedia z 1989 r., której bohaterami są dwaj pracownicy firmy ubezpieczeniowej, którzy demaskują oszustwo. Kiedy zawiadamiają o swoim odkryciu szefa Berniego, dostają zaproszenie do domu na wyspie.

Tam odkrywają jednak, że ich szef nie żyje. Chcąc zapobiec fałszywym podejrzeniom o spowodowanie jego śmierci, przekonują wszystkich, że Bernie jednak żyje. Sprawa komplikuje się jednak, gdy dowiadują się, że szef kazał ich zabić.

Wygląda na to, że komik w punkt skwitował trwające od tygodni spekulacje na temat tego, co tak naprawdę dzieje się z księżną Kate.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: KME
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić