Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

"Rodzinka.pl" ma wrócić do TVP. Wiadomo, co na to Maciej Musiał

13

Przed kilkoma dniami w mediach pojawiła się wiadomość o tym, że Telewizja Polska zamierza kontynuować serial "Rodzinka.pl". Czy produkcja powróci na ekrany ze wszystkimi gwiazdami na pokładzie? Głos zabrał Maciej Musiał. Ujawnił, jak przedstawiają się jego plany.

"Rodzinka.pl" ma wrócić do TVP. Wiadomo, co na to Maciej Musiał
Ekipa serialu "Rodzinka.pl" (Licencjodawca, AKPA)

Maciej Musiał wspomniał ostatnio o potencjalnym powrocie na plan serialu "Rodzinka.pl". Aktor, który w tej produkcji wcielał się w postać najstarszego syna Boskich, rozważa taką możliwość. Jednocześnie dostrzega niemałe wyzwania, którym czoła muszą stawić twórcy.

Wszyscy już straciliśmy urok, mówię o nas - braciach. Już jesteśmy starymi po prostu chłopakami z wąsami, z brodami, więc musielibyśmy znaleźć jakiś interesujący silnik i pomysł na to. Wiem, że są na to interesujące pomysły - powiedział w rozmowie z Plejadą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Iwona Pavlović o słowach Kaźmierskiej. Czy faktycznie odetchnęła z ulgą? "Cieszę się, że są pary, które pięknie tańczą"

Następnie podkreślił, że bardzo ważne jest to, by na plan powróciła ta sama ekipa, która serial tworzyła przed laty.

Zobaczymy, w którym kierunku pójdzie Patryk Yoka. Na pewno najważniejsze jest to, że jeżeli będziemy to robić, to w tym dawnym składzie, dowodzonym kreatywnie przez Patryka Yokę, który jest wybitnym twórcą. Stworzył takie dzieła jak "Niania", "Świat według Kiepskich", "Hela w opałach", "Rodzinka.pl". Jak ktoś powtarza ten sukces wiele razy, to świadczy o tym, że jest naprawdę wyjątkowy. Jeżeli to się będzie wydarzało, to tylko z nim na pokładzie. Ciekawe to będzie - dodał Musiał.

"Rodzinka.pl" wróci do łask? Doniesienia medialne

O tym, że nowi włodarze TVP są zainteresowani kontynuacją serialu "Rodzinka.pl", donosił ostatnio Świat Gwiazd.

Zdjęcia mają ruszyć w styczniu. Obecnie trwają prace nad scenariuszem. Kontaktowano się już z gwiazdami, które ten serial tworzyły i większość z nich wyraziła chęć powrotu na plan. Na pewno oferty otrzymali już Tomasz Karolak, Julia Wieniawa i Małgorzata Kożuchowska. Wszystko wskazuje na to, że po latach znów wcielą się w tak bardzo lubiane postaci - mówił informator wspomnianego serwisu.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić