Adam Dąbrowski
Adam Dąbrowski| 
aktualizacja 

Kamil Bednarek o talent shows. "Nigdy tego nie mówiłem"

3

W rozmowie z Żurnalistą popularny wokalista Kamil Bednarek, po latach milczenia powiedział, co sądzi o programach talent shows. Wice zwycięzca trzeciej edycji "Mam talent!", a później juror innych programów, potwierdził domysły wielu obserwatorów oraz słowa uczestników.

Kamil Bednarek o talent shows. "Nigdy tego nie mówiłem"
Kamil Bednarek w rozmowie z Żurnalistą pierwszy raz powiedział co sądzi o programach talent shows. (YouTube, Żurnalista)

Programy typu talent show to popularny format telewizyjny, który ma na celu odkrywanie i promowanie talentów w różnych dziedzinach, takich jak śpiew, taniec, aktorstwo, sztuki cyrkowe, gotowanie i wiele innych. Programy te zyskały ogromną popularność na całym świecie, przyciągając miliony widzów przed telewizory.

Z czasem oglądalność talent shows zaczęła podupadać, a widzowie coraz częściej zaczęli dostrzegać pewne standardy występujące w tego typu programach. Między innymi było to faworyzowanie uczestników, którzy mają od innych gorszą sytuację materialną, rodzinną, zdrowotną itp.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Helena Englert wspomina naukę aktorstwa w USA. "Zdaję sobie sprawę ze swojego przywileju, że mogłam tam pojechać"

W 2021 dziennikarz i youtuber Łukasz Skałba, który prowadzi kanał "Cała prawda" wypuścił odcinek na temat talent shows, w którym przytoczył wypowiedzi różnych uczestników tego typu programów o ich kulisach. Tym którym udało się przebić do kolejnych etapów, musieli zachować prawdę dla siebie na lata, ponieważ obowiązywała ich klauzula poufności.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: CAŁA PRAWDA o programach TALENT SHOW

Teraz na temat talent shows wypowiedział się Kamil Bednarek, który osiągnął jeden z najbardziej spektakularnych sukcesów w historii polskich talent shows. Po wzięciu udziału w trzeciej edycji "Mam talent!", w której zajął drugie miejsce, stał się ogromną gwiazdą. Od tamtej pory artysta z Lipek na Opolszczyźnie, nie zniknął z mediów, ani estrady, na której wciąż prężnie działa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kamil Bednarek

W wywiadzie z Żurnalistą, Kamil Bednarek wyznał, że poszedł do "Mam talent" by przekonać się jak wygląda rzeczywistość w programie formatu talent show - od tamtej pory uważa, że to sztuczne wzbudzanie emocji w widzach.

Wtedy już to wiedziałem, że to jest sztuczne. Nie podoba mi się w tych programach, że tam jest granie emocjami, że tam są pewne sytuacje z życia tych ludzi, którzy przychodzą do programu. To chyba to właśnie tak wygląda, żeby wzbudzić w człowieku, który ogląda, emocję: "Boże, szkoda mi go". (...) Nie chcę generalizować teraz. Wielu ludzi miało ciężkie sytuacje w życiu, ale ja np. pierwszy raz mówię o pewnych rzeczach tobie właśnie przy tym wywiadzie, a wcześniej nigdy tego nie mówiłem, bo ja nie lubię rozmawiać o takich prywatnych rzeczach, żeby ktoś mnie potem żałował. Robię swoje, cisnę temat do przodu, czasami jest łatwiej, czasami trudniej - wyznał Kamil Bednarek w rozmowie z Żurnalistą.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić