Jakub Artych
Jakub Artych| 

Daniec ma żonę młodszą o 20 lat. "Szukałem jej przez pół życia"

7

Gdy Marcin Daniec poznał swoją ukochaną, ona była w innym związku. Cierpliwie wierzył jednak, że ich drogi się jeszcze zejdą. I tak też było. - Kocham swoją żonę. Szukałem jej przez pół życia. I znalazłem - mówi satyryk.

Daniec ma żonę młodszą o 20 lat. "Szukałem jej przez pół życia"
Daniec ma żonę młodszą o 20 lat. "Szukałem jej przez pół życia" (AKPA)

Marcin Daniec rozpoczął karierę w latach 80. W 1994 r. zaczął występować samodzielnie. Szybko stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych kabareciarzy w Polsce. Jednak Daniec niewiele mówił na temat swojego życia prywatnego. Dopiero po latach okazało się, że miał żonę, z którą doczekał się córki Karoliny. Małżeństwo nie przetrwało.

Satyryk nie ukrywał, że w początkach swojej dorosłości nie miał szczęścia do kobiet. Wszystko się zmieniło, gdy w 1996 r. poznał miłość swojego życia.

Marcin Daniec miał 39 lat, kiedy poznał Dominikę Grobelską. Ona była jeszcze nastolatką. Po raz pierwszy spotkali się na występie satyryka, na który dziewczyna przyszła z mamą i tatą.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Strzały na kładce pieszo-rowerowej

Daniec czekał na swoją żonę

Kabareciarz aż trzy lata czekał na swoją szansę. Zapraszał dziewczynę na randki, ale ta była w związku. Gdy rozstała się z ówczesnym partnerem, Marcin Daniec dostał swoją szansę.

Po pierwszym nieudanym związku oświadczyłem kolegom, że nie ożenię się przez najbliższe dziesięć lat. Kiedy poznałem Dominikę, do tych dziesięciu lat brakowało kilku miesięcy. Na szczęście koledzy zaczęli mówić, że ten zakład to były żarty - mówił Daniec w rozmowie z Pomponikiem.

Daniec i Grobelska pobrali się w 2001 r. Złośliwi twierdzili, że młoda partnerka chce wykorzystać znanego artystę, inni plotkowali o rozbitym małżeństwie i rychłej ciąży. Nic bardziej mylnego.

Kocham swoją żonę. Szukałem jej przez pół życia. I znalazłem. Całuję po dłoniach, nie kłócę się, nie narzucam, rozpieszczam, jak mogę. Żyjemy spokojnie i bez fajerwerków - przyznał Daniec. - W domu nie jestem sławnym showmanem. Jestem mężem oraz ojcem i świadomie to pielęgnuję - dodał.

Daniec ma też dziecko z pierwszego małżeństwa - 44-letnią Karolinę. Druga żona artysty jest więc starsza od jego pierworodnej córki zaledwie o kilka lat.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić