Doniesienia z domu Józefowicza i Urbańskiej. Klamka zapadła

2

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz niebawem świętować będą 16. rocznicę ślubu. Z tej okazji, jak zdradza aktorka, przygotowali coś naprawdę specjalnego.

Doniesienia z domu Józefowicza i Urbańskiej. Klamka zapadła
Janusz Józefowicz i Natasza Urbańska (AKPA, AKPA)

O ich związku od lat mówi się naprawdę wiele. W mediach co rusz mogliśmy przeczytać o kolejnych kryzysach, które rzekomo przeżywali Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz.

Za każdym razem okazywało się jednak, że są to plotki, a związek dyrektora Teatru "Studio Buffo" i znanej aktorki trwa w najlepsze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Misiek Koterski o powrocie do trudnych wspomnień podczas pisania autobiografii. "Myślałem, że ta książka mnie zabije"

Fakt ten bez wątpienia podkreśla nadchodząca rocznica w życiu tej dwójki. Para będzie bowiem w tym roku świętować 16-lecie ślubu. Jak zdradziła Urbańska w rozmowie z tygodnikiem "Na Żywo", to bardzo ważne wydarzenie w ich domu, które dodatkowo może przypieczętować przysięga małżeńska.

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz podjęli decyzję

Chcemy uczcić tę rocznicę i nie wykluczamy odnowienia przysięgi, tym bardziej że wszystko to chcemy zorganizować w tym samym miejscu, w naszym domu w Jajkowicach. Każdego dnia celebrujemy naszą miłość, nie zapominamy o tym. Chcemy być przykładem dla Kaliny - zdradziła aktorka.

Odnowienie przysięgi małżeńskiej Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza może być także okazją do ponownego założenia obrączek na palce. Tych para nie nosiła niemal od początku 16-letniego małżeństwa. Spowodowane to było zgubieniem swojej obrączki kilka dni po ślubie przez męża aktorki.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Zaledwie kilka dni po ślubie Janusz zgubił swoją obrączkę, więc i ja zdjęłam swoją. Teraz jest pretekst, by kupić nowe, chociaż szczerze mówiąc, obrączki to przecież jedynie symbol, a nie gwarancja szczęśliwego związku. Najważniejsza jest miłość - tłumaczyła Natasza Urbańska.

Chociaż odnowienie przysięgi wciąż nie jest pewne, to aktorka zdradziła, że wraz z mężem po ceremonii planują lecieć do Florencji. To właśnie w tym włoskim mieście filozofów Janusz Józefowicz miał poprosić Urbańską o rękę.

Autor: KARO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić