Karol Wiak| 

Emocjonalna reakcja Sandry Kubickiej. "Jak jutro urodzę, to przez Was"

3

W trakcie finału 14. edycji "Tańca z Gwiazdami" emocje sięgnęły zenitu. Triumf Anity Sokołowskiej wywołał łzy szczęścia u ciężarnej Sandry Kubickiej. Co wydarzyło się tego wieczoru i jak Sandra zareagowała na werdykt?

Emocjonalna reakcja Sandry Kubickiej. "Jak jutro urodzę, to przez Was"
Finał "Tańca z Gwiazdami" wywołał duże emocje u Sandry Kubickiej (AKPA, Baranowski)

Finał "Tańca z Gwiazdami" zawsze dostarcza niespodziewanych zwrotów akcji, ale tegoroczne zmagania przeszły najśmielsze oczekiwania. Zwycięstwo Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke, poza profesjonalnym tanecznym występem, przyniosło także nieoczekiwane emocjonalne reakcje. Jedną z najbardziej poruszonych była modelka Sandra Kubicka.

Finał "Tańca z Gwiazdami" wzbudził wiele emocji

Za nami finał 14. edycji "Tańca z gwiazdami". Głosy widzów zadecydowały, że pierwsze miejsce w tym sezonie zdobyła aktorka Anita Sokołowska, której partnerował Jacek Jeschke! To właśnie oni zdobyli Kryształową Kulę. Finał show, który od lat cieszy się ogromną popularnością wśród polskiej publiczności, tym razem dostarczył fanom niezapomnianych emocji..

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Jaką szefową Sandra Kubicka jest dla Barona?

Tegoroczna edycja była pełna niespodzianek i emocjonujących momentów, które trzymały widzów w napięciu aż do ostatnich minut programu. Poziom tanecznych umiejętności był wyjątkowo wysoki, co tylko podgrzewało atmosferę rywalizacji. Zwycięstwo Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke jest efektem ich ciężkiej pracy, doskonałej chemii na parkiecie oraz niezaprzeczalnego talentu, który zdobył serca publiczności.

Sandra Kubicka zalała się łzami

Ciężarna Sandra Kubicka opublikowała na swoim Instagramie nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak wielkie emocje towarzyszyły jej podczas oglądania finału. Przy werdykcie kobieta bardzo mocno trzymała kciuki za Anitę Sokołowską.

Moja Pani doktor dostanie zawału jak to zobaczy. Jeśli jutro urodzę to przez Was -  napisała Sandra, oznaczając @jacekjeschke i @anita_sokolowska w swoim poście.

Po ogłoszeniu werdyktu, Sandra zalała się łzami szczęścia. Wrażliwość emocjonalna w czasie ciąży jest bardzo wysoka, a intensywne emocje wywołane zwycięstwem Anity mogły jeszcze bardziej je spotęgować. Wydarzenie to pokazuje, jak program "Taniec z Gwiazdami" angażuje nie tylko uczestników, ale i widzów, którzy żywo reagują na losy swoich ulubionych gwiazd.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić