Karol Wiak| 

Maciej Musiał ma romans? Daria Syta w centrum plotek. Teraz zabrała głos

5

Czy parkiet "Tańca z Gwiazdami" stał się areną dla nowego romansu gwiazd? Maciej Musiał i Daria Syta znaleźli się w centrum plotek, które zelektryzowały fanów programu. Co naprawdę łączy parę artystów?

Maciej Musiał ma romans? Daria Syta w centrum plotek. Teraz zabrała głos
Czy Maciej Musiał i Daria Syta mają romans? (AKPA, Piętka Mieszko)

Każda edycja "Tańca z Gwiazdami" przynosi nie tylko taneczne emocje, ale i porusza serca widzów zaskakującymi plotkami o życiu uczestników. Tym razem uwaga publiczności skupiła się na osobach Macieja Musiała i Darii Syty, których wyjątkowa chemia na parkiecie dała początek serii domysłów i spekulacji.

To była edycja pełna wrażeń i... plotek

Miniona edycja "Tańca z Gwiazdami" obfitowała nie tylko w emocjonujące tańce, ale również w kuluarowe plotki, które szybko obiegły media i portale społecznościowe. W centrum uwagi znalazł się Maciej Musiał, popularny aktor i jego taneczna partnerka, Daria Syta. Chociaż finał programu należał do Anity Sokołowskiej i Jacka Jeschke, którzy zostali królami parkietu, to właśnie domniemany romans Musiała i Syty stał się gorącym tematem dyskusji wśród widzów i fanów programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Edyta Herbuś o Maćku Musiale: "Ma w sobie tajemnicę, która mi się PODOBA"

Plotki na temat ich relacji zaczęły nabierać tempa wraz z postępami w konkursie. Widzowie, analizując każdy ich gest i spojrzenie, zaczęli spekulować, czy ich chemia na parkiecie nie przenosi się również na życie prywatne.

Co tak naprawdę łączy Sytę i Musiała? Tancerka zareagowała na plotki

W obliczu rosnących spekulacji na temat możliwego romansu pomiędzy Maciejem Musiałem a Darią Sytą, internet zalała fala komentarzy i teorii fanów. Widzowie podchwycili nawet najdrobniejsze sygnały, które mogłyby sugerować więcej niż tylko przyjaźń. Zdjęcia z prób, wspólne uśmiechy podczas wywiadów, a także wydawać by się mogło, że przypadkowe dotknięcia podczas występów, skłoniły wielu do zadawania pytań o naturę ich relacji.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Portal kozaczek.pl postanowił dotrzeć do źródła, przeprowadzając wywiad z Darią Sytą. Tancerka, z uśmiechem odpowiadając na pytania, postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości co do swojej relacji z Maciejem.

Śmieszne komentarze się pojawiały, takie zabawne na TikToku i Instagramie - "Jak oni nie będą razem, to nie wierzę w miłość" albo różne takie rzeczy. My z Maćkiem jesteśmy super znajomymi, super kumplami. Ja swoją miłość już mam, także… Nie, zazdrości dziewczyn myślę, że nie. W programie bardzo pokazaliśmy naszą relację i ona jest prawdziwa - lubimy się jako znajomi, przyjaciele - powiedziała Daria.

Daria Syta prywatnie od jakiegoś czasu spotyka się z Igorem Grobelnym, polsko-belgijskim siatkarzem grającym w klubie Projekt Warszawa, co dodatkowo potwierdza, że jej serce jest już zajęte.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić