Tak zachowuje się Roksana Węgiel za kulisami. Prawda wyszła na jaw

8

W niedzielę telewizja Polsat wyemituje finał obecnej edycji "Tańca z gwiazdami". Spotkają się w nim Maffashion, Anita Sokołowska i Roksana Węgiel. Każda z par zrobiła wiele, aby się w nim znaleźć. - Tu u nas nie ma rywalizacji - mówi Anita Sokołowska, która zdradza też, jak za kulisami zachowuje się "Roxie".

Tak zachowuje się Roksana Węgiel za kulisami. Prawda wyszła na jaw
Oto, jak zachowuje się Roksana Węgiel za kulisami. Prawda wyszła na jaw (AKPA, AKPA)

W niedzielę Polsat wyemituje finał "Tańca z gwiazdami". Najdalej w obecnej edycji popularnego show zaszły Anita Sokołowska, Maffashion i Roksana Węgiel. Każda z nich poświęciła wiele godzin na intensywne treningi i szlifowanie choreografii. Wszystko z myślą o tym, aby zdobyć upragnioną Kryształową Kulę.

Oto, jak zachowuje się Roksana Węgiel za kulisami. Prawda wyszła na jaw

W oficjalnych rozmowach każdy z uczestników "Tańca z gwiazdami" podkreśla, że w show liczy się dobra zabawa i nie ma między nimi zażartej walki. O czym przed finałem myśli Anita Sokołowska?

- Myślę o tym, żeby dobrze zrobić swoją pracę, żeby dać ludziom energię, radość, jakieś takie poczucie uwolnienia, bo mam wrażenie, że takie będą nasze te trzy tańce. W ostatnim odcinku wiesz, powiem ci, że tu u nas nie ma rywalizacji i chyba ci każdy to potwierdzi - powiedziała popularna aktorka w rozmowie z shownews.pl.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Roxie Węgiel była ZAGROŻONA: "Okropne uczucie". Mówi, jakie ma plany na majówkę i co zrobi po finale "TzG"

Zdaniem wielu telewidzów, to właśnie Anita Sokołowska jest faworytką finałowego odcinka "Tańca z gwiazdami". Młodsze pokolenie trzyma natomiast kciuki za Roksanę Węgiel. 19-latka ma sporą rzeszę fanów, co widać m.in. w mediach społecznościowych.

- Z Roksaną i Michałem nie mam wielkiego przecięcia. Nie wiem, jakoś tak jest grafik ułożony, że my się nie spotykamy, więc nie za bardzo mogę powiedzieć - w ten sposób Sokołowska odpowiedziała na pytanie o Węgiel.

Jaka jest Roksana Węgiel za kulisami "TzG"? - Gdy jesteśmy w hali, to bardzo sympatyczne, dobre, ciepłe relacje też mamy z Michałem i z Roksaną, więc nie mam absolutnie poczucia tej jakiejkolwiek rywalizacji - dodała Sokołowska, pytana przez shownews.pl.

Autor: ŁKU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić