Kacper Kulpicki| 
aktualizacja 

Grób rodziców Krzysztofa Rutkowskiego. Jeden szczegół zwraca uwagę

83

Krzysztof Rutkowski pochował rodziców w 2019 roku. Najpierw pożegnał matkę, a dwa miesiące później ojca. Detektyw i celebryta regularnie odwiedza zmarłych na cmentarzu. Jak wygląda ich grób? Zwróćcie uwagę na to, jak utrzymana jest płyta nagrobka.

Grób rodziców Krzysztofa Rutkowskiego. Jeden szczegół zwraca uwagę
Żona Krzysztofa Rutkowskiego pokazała, jak wygląda grób jego rodziców (AKPA)

Krzysztof Rutkowski wraz z rodziną spędził miłe środowe popołudnie poza domem. Wszyscy najpierw udali się do kawiarni. Następnie Maja Rutkowski udostępniła nagranie sprzed kościoła. Podzieliła się wówczas refleksją, że czasem warto na chwilę się zatrzymać i wsłuchać w szum drzew.

Kilka chwil później na profil żony detektywa trafiło zdjęcie z cmentarza. Można na nim zobaczyć, że elegancki nagrobek seniorów Rutkowskich wykonany jest z dbałością o szczegóły.

Uwagę zwraca fakt, że wbrew gustowi syna płyta jest skromna, trudno szukać na niej złotych ozdób lub jakichkolwiek dodatkowych napisów oprócz dat narodzin i śmierci pana Jerzego i pani Urszuli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Strasburger o młodszej o 37 lat żonie: "Jest dla mnie muzą". Zwrócił się do hejterów, komentujących różnicę wieku w ich związku

Jedynymi dekoracjami na brązowym nagrobku są wiklinowe koła, wokół których ułożone są świeże wiązanki różnych kwiatów (w tym róż). Grobowiec jest czysty i błyszczący, co może świadczyć o tym, że jest pod stałą opieką krewnych.

Kim byli rodzice Krzysztofa Rutkowskiego? "Miałem wszystko"

Krzysztof Rutkowski profesje rodziców długo trzymał w tajemnicy. Gdy w mediach zaczęto spekulować, że Jerzy Rutkowski za życia pracował jako milicjant, celebryta postanowił raz na zawsze wyjawić, jak było naprawdę.

W rozmowie ze Światem Gwiazd potwierdził, że jego tata był zatrudniony w służbach mundurowych. Pełnił funkcję komendanta komisariatu. Mama również była zatrudniona na kierowniczym stanowisku w urzędzie stanu cywilnego.

Kontrowersyjny gwiazdor programu "Rutkowski Patrol" mimo upływu lat dba o to, by pamięć po zmarłych rodzicach trwała. Oprócz odwiedzin na cmentarzu, umieścił portrety zmarłych na krzesłach podczas urodzin swojego syna.

Detektyw dał jasno do zrozumienia, że pan Jerzy i pani Urszula zawsze byli jego przyjaciółmi i wychowywali go w przyjaznej atmosferze, za co jest im wdzięczny.

Miałem wszystko, czego dziecko może zapragnąć. [...] Także biedy ja nigdy w swoim życiu nie zaznałem - podsumował w Świecie Gwiazd.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić