Jakub Artych
Jakub Artych| 

Izabella Krzan poprowadziła kolejny program. Tym razem wieczorem

2

Po odejściu z "Pytania na śniadanie", Izabella Krzan dołączyła do internetowego "Kanału Zero", w którym zadebiutowała w lutym. Teraz na wspomnianym kanale poprowadziła kolejny program.

Izabella Krzan poprowadziła kolejny program. Tym razem wieczorem
Izabella Krzan o wspieraniu WOŚP w czasie pracy w TVP (AKPA, AKPA)

Izabella Krzan, mimo młodego wieku, zdołała odnieść już sporo sukcesów. W 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, co, trzeba przyznać, jest całkiem sporym prestiżem. Osiągnięcie to rozsławiło młodą dziewczynę z Olsztyna na tyle, by mogła rozpocząć swoją karierę w telewizji.

Izabella Krzan szybko dostała propozycję prowadzenia telewizyjnego show. W 2017 roku pojawiła się na ekranach jako prowadząca "Koło fortuny", gdzie początkowo stała u boku Rafała Brzozowskiego, a aktualnie dzieli rolę z Norbim.

Prezenterka była gospodynią "PNŚ" od 2021 roku i wraz z Tomaszem Kammelem tworzyli duet "Krzammel", który szybko skradł serca widzów. W styczniu jednak została zwolniona z tego programu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Mariola Bojarska-Ferenc o swojej diecie. Jakie produkty wyeliminowała?

Potem Izabella Krzan dołączyła do Kanału Zero w lutym br. Od początku należy do grona prowadzących poranny program "7:00" (zwykle w parze z raperem Tede lub youtuberem Człowiekiem Wargą).

Nowe wyzwanie dla Krzan

Teraz modelka może pochwalić się następnym przedsięwzięciem: została prowadzącą kolejnego programu w kanale dziennikarza Krzysztofa Stanowskiego.

Teraz Krzan może się sprawdzić nie tylko w porannym, ale także w wieczornym paśmie. W środowym odcinku "Godziny Zero" przeprowadziła rozmowę z Jakubem Pateckim: youtuberem, który niedawno zdobył Mount Everest.

Przypomnimy, że Patec zdobył popularność jako członek Ekipy Friza, jednak już od kilku lat działa jako solowy twórca. Na jego kanale na YouTubie obecnie znajdziemy głównie treści związane z ekstremalnymi podróżami. Na koncie ma między innymi zwiedzanie bardzo ciasnych jaskiń, noc w rosyjskiej stacji kosmicznej oraz Ironamana.

Na przestrzeni minionych miesięcy Jakub Patecki przygotowywał się do kolejnego wyzwania, jakim było wejście na Mount Everest, a ten proces zakończył obozem treningowym w Alpach. Następnie kilka tygodni temu zameldował się w Himalajach, gdzie aklimatyzował się do ataku ośmiotysięcznika. W końcu się udało.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić