Julia Wieniawa nie gryzła się w język. "Polska? Wkurza mnie to"

102

Aktorka i piosenkarka Julia Wieniawa od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia. W rozmowie z magazynem "Viva!" przyznała, że w końcu zyskała większą odporność na krytykę. - Wkurza mnie, że jesteśmy krajem zawistnych ludzi - oznajmiła aktorka.

Julia Wieniawa nie gryzła się w język. "Polska? Wkurza mnie to"
Julia Wieniawa wyznała, że już nie przejmuje się hejtem. "Mam grubszą skórę" (GETTY, Vittorio Zunino Celotto)

Julia Wieniawa to 25-letnia aktorka i piosenkarka. W tym roku zadebiutowała również jako jurorka w programie telewizyjnym "Mam talent". Mimo wszechstronności, młoda gwiazda od samego początku zmaga się ze sporym hejtem. Wieniawa w rozmowie z Beatą Nowicką dla dwutygodnika "Viva!" zdecydowała się na szczere wyznania.

Wyznała, że uodporniła się na hejt. "Mam grubszą skórę. Oczywiście wciąż zdarzają mi się momenty słabości. Wkurza mnie, że jesteśmy krajem zawistnych ludzi. Zauważyłam, że Polacy wspierają rodaków na drodze do sukcesu, ale gdy ktoś już go osiągnie, nagle wszyscy się odwracają" - powiedziała w rozmowie z magazynem "Viva!".

Dopóki nie odniesiesz sukcesu, nikomu nie wadzisz, nie dajesz powodów do zazdrości. Żartuję, że miarą mojego sukcesu jest ilość moich hejterów -wyznała Julia Wieniawa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Julia Wieniawa o powrocie "Rodzinki.pl" i związku na odległość z Nikodemem Rozbickim! Tak zareagowała na pytanie

Młode pokolenie niczego się nie boi

W wywiadzie, młoda gwiazdka przyznała, że uwielbia Kalinę Jędrusik, za to, że "w czasach ponurego PRL-u nie bała się swojej kobiecości i była w tym słodko-bezczelna. Dama, z którą można pójść na tak zwaną wódeczkę. Nie zwracała uwagi na to, co ludzie o niej pomyślą, choć dziś wiemy, że spalało ją to od środka" - oznajmiła Julia Wieniawa.

Ujawniła, że niedawno po zdjęciach operator napisał do niej: "Szanuję twoją asertywność. Jak coś ci się nie podoba, mówisz wprost. Wasze pokolenie takie jest, idziecie po swoje". To stwierdzenie doskonale oddaje cechy dzisiejszej młodzieży – ludzi, którzy otwarcie wyrażają swoje opinie, są ambitni i walczą o swoje cele.

Pokolenie naszych rodziców było stłamszone, odcięte od Zachodu, zanurzone w szaroburej rzeczywistości. My urodziliśmy się w wolnej i kolorowej Polsce. [...] Mamy bardziej zachodni vibe: jestem dobra, idę po swoje, proszę mi nie podcinać skrzydeł - wyznała artystka.

Wieniawa zaczęła trenować boks

Podczas wywiadu aktorka ujawniła, że niedawno zaczęła trenować boks. Na początku myślała, że będzie to zajęcie na dwa tygodnie, które szybko jej się znudzi, ale pokochała ten sport. "To jest miejsce, które mnie uziemia, otrzeźwia i wyciąga z bańki, w której na co dzień żyję. W klubie jest wielu prawdziwych mężczyzn, którzy mają honor i zasady. Testosteron wylewa się z każdej strony" - wyznała.

Gadamy o życiu, zwykłych sprawach. Często żartują: "Pamiętaj, Julka, jak ktoś cię wkurzy, masz nas. My ci pomożemy". Czuję się zaopiekowana. Tam pielęgnuję Julkę normalsa - przyznała w rozmowie z magazynem "Viva!".

Julia Wieniawa zadebiutowała na scenie w Teatrze Muzycznym "Roma" w ramach Warsztatowej Akademii Musicalowej. Szeroką rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Pauliny w serialu "Rodzinka.pl", emitowanym w latach 2013–2020. W następnych latach wcieliła się w role w filmach takich jak "W lesie dziś nie zaśnie nikt" (2020) oraz "Small World" (2021). Jako wokalistka wydała album studyjny Omamy w 2022 roku.

Autor: MAWI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić