Karol Wiak| 

Kabarety wrócą do Polsatu, ale Górski już nie. Kabareciarz komentuje

8

Czy kabarety powrócą do telewizji Polsat? Ostatnie medialne doniesienia na to wskazują. Okazuje się jednak, że nie wszyscy kabareciarze podzielają ten optymizm. Są osoby, takie jak Robert Górski, które nie mają zamiaru brać udziału w nowym projekcie Polsatu.

Kabarety wrócą do Polsatu, ale Górski już nie. Kabareciarz komentuje
Robert Górski (z lewej) nie weźmie udziału w nowym projekcie Polsatu (AKPA, Niemiec)

Wielbiciele kabaretu mają powody do radości, gdyż Polsat ogłosił powrót kabaretów na swoje anteny. "Tak było – 20 lat Sopockiego Hitu Kabaretowego" to specjalna edycja, która pozwoli przeżyć na nowo najlepsze momenty polskiego humoru ostatnich dwóch dekad. Choć nie obejrzymy nowych występów, to nadchodząca emisja archiwalnych skeczy niewątpliwie dostarczy wiele radości.

Kabarety powracają do telewizji Polsat!

Pod koniec maja na antenie Polsatu odbędzie się premiera programu, który z pewnością ucieszy wielu miłośników kabaretu. "Tak było – 20 lat Sopockiego Hitu Kabaretowego" to format, który ma przypomnieć najśmieszniejsze skecze z ostatnich dwóch dekad. Choć nieoficjalnie mówi się, że widzowie zobaczą tylko montaż wcześniejszych występów, zainteresowanie tym projektem jest duże. W rozmowie z Plejadą, dyrektor programowy Polsatu, Edward Miszczak, wyjaśnił, dlaczego kabarety zniknęły z anteny i co przyczyniło się do ich powrotu.

"Kabarety do nas przyszły, gdy Telewizja Publiczna ograniczyła ich emisję. Od nas odeszły, ale zawsze są mile widziane z powrotem w Polsacie. To twórcy zdecydowali, że nie chcą kontynuować, a my zawsze jesteśmy gotowi na ich powrót. Kabarety mają u nas otwarte drzwi, choć czasem, jak w każdym domu, zdarzają się awantury" – powiedział Miszczak.

Warto podkreślić, że Polsat przez długi czas słynął z emisji różnych kabaretów. W ostatnich latach to się zmieniło. Wszystko wskazuje więc na to, że to zalążek czegoś "nowego".

Robert Górski odcina się od nowego projektu

Robert Górski, jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich kabareciarzy, znany z umiejętności wywoływania salw śmiechu, postanowił wyrazić swoje stanowisko odnośnie nowego projektu Polsatu. W niedawnym wywiadzie dla Presserwisu, Górski jasno stwierdził, że nie jest zaangażowany w przygotowania do programu "Tak było – 20 lat Sopockiego Hitu Kabaretowego".

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ta informacja może rozczarować licznych fanów, którzy liczyli na jego udział w powracającym formacie kabaretowym.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić