Katarzyna Warnke wspomina rozstanie. Padły słowa o trzecim ślubie

3

Katarzyna Warnke ma już za sobą dwa małżeństwa. Ostatnio była związana z Piotrem Stramowskim, z którym rozwiodła się w październiku 2023 roku. W jednym z najnowszych wywiadów aktorka otworzyła się na temat spraw prywatnych. Wspomniała m.in. o trzecim ślubie.

Katarzyna Warnke wspomina rozstanie. Padły słowa o trzecim ślubie
Katarzyna Warnke (AKPA)

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski stanowili piękną parę. Związek sformalizowali w 2016 roku. Trzy lata później powitali na świecie córeczkę.

Wydawało się, że zbudowali naprawdę silną relację. W związku z tym informacja o rozstaniu pary była niemałym szokiem.

Z przykrością pragniemy poinformować, że wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie. W trosce o dobro naszej Córki, która jest dla nas najwyższym priorytetem, prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Jednocześnie informujemy, że jest to nasz jedyny komentarz w tej sprawie. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski - pisali w specjalnym komunikacie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "The Voice Kids": Natasza Urbańska zanosi się łzami. Wszystko przez córkę

Rozwód został ogłoszony już na pierwszej rozprawie. Dziś aktor tworzy już nowy związek. A co dzieje się w życiu Katarzyny Warnke?

Katarzyna Warnke mówi o powrocie do przeszłości

Podczas rozmowy z "Twoim Stylem" Katarzyna Warnke wspomniała, że nie myśli o trzecim ślubie.

- Nie wiem, do czego by mi to miało być potrzebne. Jestem samodzielną matką i moje dziecko wymaga szczególnej uwagi. Spokój, który mogę zapewnić córce dzięki temu, że w domu jestem tylko ja, jest dla mnie istotny. Nie krytykuję innych rozwiązań, natomiast w tym momencie wybieram właśnie taki model funkcjonowania - podkreśliła.

Jeżeli mogę chodzić na randki, wyjeżdżać razem na wakacje i spędzać cudowne weekendy, to po co mi wspólne życie, wspólne mieszkanie i wspólne problemy? Chcę z niecierpliwością czekać na kolejne spotkanie. To taki powrót do przeszłości. Lubię osobność tych sfer - domowej i romantycznej - podsumowała.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić