aktualizacja 

Kaźmierska wali w Seweryna. Pisze o prostytutkach

154

Dagmara Kaźmierska przeszła szybką drogę od uwielbianej celebrytki do osoby, która jest niemile widziana w polskim show-biznesie. Wszystko po tym, jak nagłośniono po latach jej wyrok za sutenerstwo. Mroczna przeszłość "Królowej życia" to nie wszystko. Dagmara Kaźmierska nie tak dawno popadła w konflikt z Gabrielem Sewerynem.

Kaźmierska wali w Seweryna. Pisze o prostytutkach
Obrzydliwe słowa. Tak Dagmara Kaźmierska oceniła Gabriela Seweryna (AKPA, Lukasz Telus)

Dagmara Kaźmierska i Gabriel Seweryn to dwie gwiazdy wypromowane przez program "Królowe życia". Ona stała się jedną z największych celebrytek w kraju. Zaczęła być zapraszana "na ścianki", gościła w programach telewizyjnych - ostatnio w "Tańcu z gwiazdami". Ostatnio jednak o Dagmarę Kaźmierską upomniała się przeszłość.

Obrzydliwe słowa. Tak Dagmara Kaźmierska oceniła Gabriela Seweryna

Portal goniec.pl ujawnił szczegóły odsiadki Kaźmierskiej w więzieniu. "Królowa życia" została skazana za stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji. Ujawnienie tej mrocznej historii sprawiło, że telewizje odcięły się od celebrytki, która przeżywa teraz gorsze chwile.

Niewiele osób może pamiętać, że Kaźmierska miała tez na pieńku z Sewerynem. Chociaż oboje zostali wylansowani przez ten sam program, to nie pałali do siebie serdecznością. Zwłaszcza po sugestiach Gabriela Seweryna, że Dagmara Kaźmierska ma bliskie relacje z reżyserem popularnego show.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wiemy, za ile TYSIĘCY ZŁOTYCH Sławomir może wystąpić na Waszym weselu. Ta kwota przyprawia o zawrót głowy

Kaźmierska ostro zareagowała na słowa Seweryna i zamieściła w mediach społecznościowych wpis pełen wulgaryzmów i obelg. "Uważam, że ty ze swoim totalnie przetrąconym kręgosłupem moralnym jesteś ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek krytykować. Bo to, jak wy się prowadzicie ze swoim 'partnerem Rafałkiem', wzajemnie oszukując, zdradzając, strasząc etc., to jest nieporównywalnie gorsze od tego, czym ja się zajmowałam" - napisała.

"Ponieważ tyle obcych chu**w w d**ie, co mieliście wy z Rafałem przez czas waszego krystalicznego związku, to nie miały wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla mnie pracowały. Więc skończcie mnie szarpać!" - dodała.

Gabriel Seweryn dość niespodziewanie zmarł pod koniec listopada 2023 roku. W późniejszej rozmowie z "Faktem" Dagmara Kaźmierska mówiła, że miała "jakąś tam potyczkę" ze słynnym projektantem. - Wszystko się dobrze się skończyło. My się pogodziliśmy - zapewniła, ale też nie chciała za wiele mówić o koledze z programu. - Niech on śpi w spokoju, bidny. Niech to ucichnie. Ja nie jestem za tym, żeby ludzie roztrząsali to w jakichkolwiek wywiadach - dodawała.

Autor: ŁKU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić