Na Woronicza huczy od plotek. Co dalej z Katarzyną Dowbor?

15

Rewolucja w TVP sprawiła, że Katarzyna Dowbor po wielu latach powróciła do stacji, która uczyniła z niej gwiazdę. Znana dziennikarka została jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie". Część osób jest zdania, że Dowbor nie radzi sobie w roli prowadzącej "śniadaniówkę", a i ona sama ma rozglądać się za innym wyzwaniem. Na Woronicza aż huczy od plotek i domysłów, a przecieki dostały się do mediów.

Na Woronicza huczy od plotek. Co dalej z Katarzyną Dowbor?
Koniec Katarzyny Dowbor? Szykują dla niej "plan ewakuacji" (AKPA, AKPA)

Pod koniec grudnia 2023 roku w TVP doszło do poważnych zmian, a pracę w stacji straciły dotychczasowe twarze. Wraz z rewolucją na Woronicza powróciła część dawnych gwiazd Telewizji Publicznej, w tym Katarzyna Dowbor. Była prowadząca polsatowski "Nasz nowy dom" dołączyła do ekipy "Pytania na śniadanie".

Koniec Katarzyny Dowbor? Szykują dla niej "plan ewakuacji"

Katarzyna Dowbor prowadzi program śniadaniowy TVP wraz z Filipem Antonowiczem. Część widzów uważa, że doświadczona dziennikarka nie odnajduje się w takim formacie. Niewykluczone, że podobnie widzą to szefowie nadawcy publicznego. Portal shownews.pl ustalił, że Dowbor może opuścić "Pytanie na śniadanie".

Jedno ze źródeł portalu shownews.pl twierdzi, że Dowbor ma pewne problemy z "najbardziej przyziemnymi elementami pracy przy programie śniadaniowym". - TVP szuka dla Kasi nowego programu. Zwyczajnie męczy ją poranne wstawanie. Okazało się, że prowadzenie porannego formatu nie jest tak proste, jak mogłoby się wydawać. Nawet jeśli ktoś - jak na przykład Kasia - ma w tym zakresie bogate doświadczenie - mówi informator.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Nie zgadniecie, jaka jest pierwsza rzecz, którą Maffashion robi po TzG!

Odejście Katarzyny Dowbor z "Pytania na śniadanie" nie będzie najpewniej równoznaczne z rozstaniem z TVP. 65-letnia dziennikarka mogłaby się odnaleźć w innym programie, o czym doskonale wiedzą na Woronicza, gdzie powstaje już "plan ewakuacji" dla legendy polskiej telewizji.

- Na pierwszy ogień idzie najprostszy pomysł. Format remontowo-pomocowy. Producenci TVP zaczęli już nawet odzywać się do osób pracujących w Polsacie przy "Nasz nowy dom". Chcą znowu złożyć do kupy starą drużynę Kasi - mówi źródło znające kulisy sprawy.

Czy TVP zdecyduje się na stworzenie konkurencji dla programu "Nasz nowy dom", który obecnie w Polsacie prowadzi Elżbieta Romanowska? Sprawa nie jest przesądzona. Tego typu audycja wiąże się ze sporymi wydatkami, a nadawca publiczny ma problemy finansowe. Sytuację mogłoby uratować znalezienie sponsora.

Shownews.pl skontaktował się z szefową "Pytania na śniadanie", aby zweryfikować plotki ws. przyszłości Katarzyny Dowbor. Kinga Dobrzyńska przekazała, że nie planuje zmian w obsadzie programu śniadaniowego.

Autor: ŁKU
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić