Marcin Hakiel nie wiedział o przeszłości Kazimierskiej

64

Trudny czas w życiu Dagmary Kaźmierskiej. Na jaw wyszły niewygodne fakty z jej kryminalnej przeszłości. Odcinają się od niej stacje telewizyjne, które wcześniej ją promowały. Teraz pojawiły się informacje, że Marcin Hakiel, z którym wystąpiła w "Tańcu z Gwiazdami" miał nie wiedzieć o mrocznej przeszłości celebrytki.

Marcin Hakiel nie wiedział o przeszłości Kazimierskiej
Dagmara Kazimierska i Marcin Hakiel w programie "Taniec z gwiazdami". (AKPA, AKPA)

Dagmara Kaźmierska była skazana m.in. za sutenerstwo. 49-latka nigdy nie skrywała swojej kryminalnej przeszłości jednak dopiero ostatnio ujawniono przerażające zeznania jednej z pracownic "królowej życia". Celebrytka miała zlecić zgwałcenie 24-latki, a wcześniej ją pobić.

Kazimierska szybko stała się z jednej z największych gwiazd ostatniej edycji "Tańca z Gwiazdami" personą non grata. Jak ustalił "Super Express" podczas półfinału tanecznego programu dziennikarzom zabroniono pytać o Dagmarę.

Tanecznym partnerem w programie "TzG" Kazimierskiej był Marcin Hakiel. Już na początku programu plotkowano, że nie był on zadowolony z wyboru partnerki. Teraz informator "Super Expressu" ujawnił, że tancerz nie wiedział o mrocznej przeszłości Kazimierskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maserak i Wygoda MIAŻDŻĄ Kaźmierską! Padły ostre słowa: "Dagmara chce nadrabiać wyglądem, a nie tańcem..."
Marcin był załamany. Po pierwsze nie wiedział do końca, kim jest Dagmara. Nie znał też jej przeszłości. A liczył, że zatańczy z dużą gwiazdą. A po drugie dowiedział się, że Dagmara przeszła operację nóg i podczas pierwszych treningów ledwo wykonywała jakiekolwiek ruchy - mówi informator "SE".

Z czasem jednak Hakiel nabrał więcej dystansu i przekonał się do Dagmary. - Nie miał wyjścia - dodaje rozmówca "SE".

Wciąż nie wiadomo jaką decyzję podejmie stacja Polsat w związku z finałem "Tańca z Gwiazdami". Zazwyczaj w ostatnim odcinku występowały wszystkie pary. Jak ustalił "Super Express" decyzję w tej sprawie podejmą Edward Miszczak i Nina Terentiew. Czy Dagmara Kazimierska wystąpi jeszcze na parkiecie "TzG"? O tym przekonamy się już niebawem.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić