Kacper Kulpicki| 
aktualizacja 

Krążą plotki o Zenku Martyniuku. Ma ich mieć 9

68

Zenek Martyniuk cieszy się w Polsce statusem gwiazdy, ale mylą się ci, którzy myślą, że o piosenkarzu wiedzą wszystko. Okazuje się, że ma pewną słabość, która dopiero niedawno wyszła na jaw. Chodzi o auta. Co za ekstrawagancja!

Krążą plotki o Zenku Martyniuku. Ma ich mieć 9
Zenek Martyniuk ma wyjątkową słabość (YouTube @AKCENT - Oficjalny)

Zenek Martyniuk jest jednym z najlepiej zarabiających gwiazdorów disco polo. "Gazeta Wyborcza" podaje, że jego roczne zarobki mogą sięgać kwoty 7,5 mln zł. Jeśli to prawda, wokalista może pozwolić sobie na luksusy nieznane przeciętnym Polakom.

Autor hitu "Przez Twe oczy zielone" nie jest jednak skory, by epatować bogactwem. Od wielu lat mieszka w tym samym domu w Grabówce pod Białymstokiem. Jedynie to, co stoi w jego garażu, zdradza słabość do wydawania pieniędzy. Czym jeździ Zenek Martyniuk?

Tę informację niespodziewanie zdradził lider zespoły Boys. Marcin Miller przekazał, że 55-letni artysta porusza się luksusowym samochodem marki mercedes, choć w tym indywidualnym przypadku bardziej uzasadnione byłoby użycie liczby mnogiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ania Wendzikowska woli wakacje w Polsce czy za granicą? "Przeszkadza mi, że w Polsce jest tak drogo"

Gwiazdor według radia Eska może być posiadaczem aż... 9 modeli marki, której pozostaje wierny od lat 80. Szczególnie upodobał sobie nie tylko najnowsze wyprodukowane egzemplarze, ale także te stare i kultowe.

Mam sentyment do tej marki — mówił, wsiadając za stery "beczki", czyli ponadczasowego mercedesa W123.
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Czym jeździ Zenek Martyniuk? W tym teledysku widać to jak na dłoni

Czujni fani obdarzonego słowiczym śpiewem Podlasianina o taką pasję mogli podejrzewać go już 2 lata temu. Na oficjalnym profilu zespołu Akcent na YouTube pojawił się teledysk do utworu o nieskomplikowanym tytule "Mercedesy".

Zenek Martyniuk z dumą prowadził na graniu czarną niemiecką limuzynę i zza szyby ochoczo uśmiechał się do kamery. W tle rozbrzmiewało:

Mercedesy wiozą nas, więc gitarę zabrać czas - można usłyszeć.

Nie ma wątpliwości, że oprócz gitary muzyk musi mieć ze sobą gruby portfel. Utrzymanie aż 9 mercedesów jest sporym wydatkiem, nawet jeśli wszystkie miałyby tylko stać w garażu.

Na szczęście ojciec Daniela Martyniuka jest na tyle dobrze sytuowany, że może pozwolić sobie na taką fanaberię. Wiedzieliście, że jest kolekcjonerem samochodów?

Zobacz także: Akcent - Mercedesy - Official Video
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić