Kacper Kulpicki| 

Kryzys w związku Magdy Gessler? "Zobaczymy, jak będzie"

0

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski są parą od ponad dwóch dekad. Do tej pory nic nie sugerowało, że zakochani borykają się z problemami. Ostatnie wydarzenia pozwalają jednak sądzić, że jest inaczej. Dlaczego?

Kryzys w związku Magdy Gessler? "Zobaczymy, jak będzie"
Magda Gessler i Waldemar Kozerawski przeżywają kryzys (AKPA)

Magda Gessler żyje z partnerem w związku na odległość. Restauratorka mieszka w podwarszawskich Łomiankach, on zaś w kanadyjskim Toronto. Parze udawało się godzić obowiązki zawodowe tak, by regularnie się spotykać. Niestety, ostatnio dzielący ich dystans okazał się problematyczny.

Gospodyni "Kuchennych rewolucji" przez zobowiązania w Polsce nie mogła spontanicznie, bez wcześniejszego planowania wyjechać do ukochanego, by wspierać go w żałobie. W mediach społecznościowych przekazała ponurą wieść o śmierci jego córki. Wpis zamieścił także Waldemar Kozerawski.

Moja piękna i najstarsza z trojga dzieci córka, odeszła w spokoju po długiej walce w wieku 45 lat. Będziemy za tobą tęsknić. Kocham cię - napisał zasmucony ojciec.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lara Gessler na wybiegu! Czy obecność mamy na widowni ją stresowała?

Okazuje się, że brak codziennej obecności może być tylko jednym z powodów, dla których borykają się z trudnościami. Pozostałe póki co pozostają tajemnicą, ale skutkują też piętrzącymi się domysłami.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Fani martwią się o Magdę Gessler i zastanawiają się, czy uczucie łączące ją z lekarzem przetrwa tę próbę. Wszak dotychczas zawsze udawało im się szczęśliwie wychodzić z różnych opresji. Tego, czy tak będzie i tym razem, nie wie także 70-letnia gwiazda TVN.

Póki co za każdym razem udawało nam się wychodzić obronną ręką z trudnych sytuacji, jednak jak będzie w przyszłości... tego nie wiem -zatrwożona przekazała w rozmowie z tygodnikiem "Świat i Ludzie".

Magda Gessler wzięła z Waldemarem ślub ekumeniczny

Jurorka "MasterChefa" była trzykrotnie zamężna. Pierwszy raz na ślubnym kobiercu stanęła z Volkhartem Müllerem. Ze starszym o 11 lat Niemcem mieszkała w Madrycie. Mężczyzna zmarł na raka skóry.

Kolejnego wybranka poznała po powrocie do Polski. Był nim Piotr Gessler, po którym celebrytka nosi nazwisko. Restaurator zmarł w 2021 roku. Trzeci raz miłość przyrzekła Waldemarowi Kozerawskiemu.

Uroczystość ślubna, do której doszło przed dwoma laty w Krakowie, miała charakter ekumeniczny. Oznacza to, że małżonkowie pozostający w różnych wyznaniach religii chrześcijańskiej mogą sformalizować związek na podstawie porozumień kościelnych władz.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić