Malwina Witkowska
Malwina Witkowska| 

Miłość kwitnie! Jacek Protasiewicz oświadczył się 22-letniej Darii

36

Niedawno Protasiewicz został odwołany ze stanowiska wicewojewody. Jest za to bardzo wdzięczny Donaldowi Tuskowi: "umożliwił mi w ten sposób tygodniowy pobyt z Darią na Malcie" - zdradził w "Super Expressie". 57-letni polityk oświadczył się tam 22-letniej studentce.

Miłość kwitnie! Jacek Protasiewicz oświadczył się 22-letniej Darii
Jacek Protasiewicz oświadczył się Darii Brzezickiej (X @DBrzezicka, Daria Brzezicka)

Jacek Protasiewicz ma 57 lat. Był europosłem, a do niedawna wicewojewodą dolnośląskim. Jego wybranka, Daria Brzezicka, jest 22-letnią studentką prawa.

Ponadto młoda działaczka w ostatnich wyborach samorządowych startowała z list Trzeciej Drogi do rady miasta w Warszawie. Mimo że 22-latka nie zdobyła wystarczającej liczby głosów, cała sytuacja pozwoliła parze jeszcze bardziej się do siebie zbliżyć. W kampanii wspierał ją Protasiewicz.

Wynosząca 35 lat różnica wieku, nie jest dla nich żadną przeszkodą. Niedawno, Jacek Protasiewicz postanowił zaprosić swoją ukochaną na słoneczną Maltę. Tam oświadczył się młodej kobiecie.

Oświadczyny zostały przyjęte. To na Malcie kupiłem też pierścionek zaręczynowy – zdradził w rozmowie z "Super Expressem" Jacek Protasiewicz.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Niezwykła wyspa w Europie. Jeden dzień to za mało

Pobyt zakochanej pary na Malcie trwał tylko tydzień. Mimo to, w tym czasie mnóstwo się wydarzyło.

Nawet się ucieszyłem, że pan premier Donald Tusk odwołał mnie z funkcji wicewojewody, bo umożliwił mi w ten sposób tygodniowy pobyt z Darią na Malcie – mówił w rozmowie z "SE".

Przypomnijmy, w związku z kontrowersyjnymi wpisami zamieszczonymi w sieci, Protasiewicz został odwołany przez premiera Donalda Tuska ze stanowiska wicewojewody.

Są parą od dwóch lat

Choć wiele osób uważa, że para ma przelotny romans, to nic bardziej mylnego. Miłość Darii Brzezickiej i Jacka Protasiewicza trwa już dwa lata.

Jesteśmy z Jackiem parą od dwóch lat. Moja mama,oczywiście, kibicuje córce. Byliśmy kilka razy u mojej mamy – ujawniła "SE" Daria Brzezicka.

Młoda kobieta uwielbia dania serwowane jej przez ukochanego. Najbardziej lubi jajecznicę na szynce szwarcwaldzkiej z pomidorem oraz kanapki z serem. Para często chwali się na portalu "X" (dawniej Twitter) przygotowywanymi potrawami. Niedawno, Daria zrobiła leczo. "Seniorowi smakuje" - skomentował Protasiewicz.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić