Karol Wiak| 

Nowi prowadzący śniadaniówkę TV Republika. Kto dołączy do obsady?

6

"Wstajemy" to program śniadaniowy w TV Republika, który z każdym dniem przyciąga coraz większą grupę widzów. Od przyszłego tygodnia, do grona prowadzących dołączą nowe twarze, które wprowadzą świeże spojrzenie na tematy dotyczące zdrowia, domu i rodziny.

Nowi prowadzący śniadaniówkę TV Republika. Kto dołączy do obsady?
"Wstajemy" to nowy program śniadaniowy w TV Republika (YouTube, TV Republika)

"Wstajemy" to więcej niż zwykły program śniadaniowy. To codzienne spotkanie z aktualnościami, inspiracjami i poradami. Zmiany w obsadzie to nie tylko nowe twarze, ale także nowe pomysły i tematy, które jeszcze bardziej zbliżą program do potrzeb i oczekiwań widzów. Co się zmieni w nowym programie od TV Republika?

"Wstajemy" - nowy program śniadaniowy TV Republika

"Wstajemy" to najnowsza propozycja Telewizji Republika, którą można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 6:05, a w weekendy trochę później, bo od 8:05. Program prowadzą znane i lubiane osobowości: Anna Popek, Rafał Patyra oraz debiutant w roli prowadzącego, Karol Kus.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anna Popek przerywa milczenie po zwolnieniu z TVP: "W pierwszej fazie było mi smutno"

"Republika Wstajemy" skierowana jest do widzów, którzy poszukują porannych informacji z zakresu zdrowia, domu i rodziny. Dzięki swojemu szerokiemu spektrum tematycznemu, program cieszy się rosnącym zainteresowaniem i już zdążył zyskać wierną grupę odbiorców.

Kto dołączy do prowadzących program?

Już w przyszłym tygodniu widzowie programu "Wstajemy" w TV Republika będą mieli okazję zobaczyć nowe twarze w roli prowadzących. Do obecnego zespołu dołączą Emilia Wierzbicka, Łukasz Jankowski i Mateusz Nowak. Emilia, znana z programu "Polska na dzień dobry" oraz z cyklu "Poza polityką", wniesie do programu swoje doświadczenie i świeże spojrzenie na poruszane tematy. Łukasz Jankowski, współpracujący dotąd z Tomaszem Sakiewiczem oraz Radiem Wnet, przygotowuje się do wprowadzenia widzów w świat aktualnych wydarzeń publicystycznych. Mateusz Nowak, były dziennikarz TVP, dołącza do zespołu, by dzielić się swoją wiedzą i pasją do mediów.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: #RepublikaWstajemy | Anna Popek, Karol Kus | Jakie kwiaty na balkon?

Anna Popek, dotychczasowa gospodyni programu, wspólnie z Rafałem Patyrą i Karolem Kusem, który debiutuje w tej roli, planują również wprowadzenie nowości do formatu show.

"Docelowo chcemy przenieść się do studia realnego, a w lecie planujemy uruchomienie studia plenerowego. Już zaczynamy wychodzić do ogrodu, aby jeszcze bardziej zbliżyć się do naszych widzów," mówi Anna Popek.

Karol Kus, oprócz roli w "Wstajemy", prowadzi popularny na Facebooku profil "Karol Kus Masz To w Lesie", gdzie prezentuje swoje kulinarne przepisy w plenerze.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić