Jakub Artych
Jakub Artych| 

Przejmujący wpis siostry Kipiel-Sztuki. "Kiedy zostajesz sam"

3

Marzena Kipiel-Sztuka została pochowana 13 czerwca na cmentarzu w Legnicy. Na pogrzebie aktorki pojawili się bliscy i fani. Tymczasem w mediach społecznościowych pojawił się przejmujący post jej siostry.

Przejmujący wpis siostry Kipiel-Sztuki. "Kiedy zostajesz sam"
Przejmujący wpis siostry Kipiel-Sztuki (AKPA)

Marzena Kipiel-Sztuka zmarła 9 czerwca 2024 roku w wieku 58 lat. Smutną wiadomość o śmierci aktorki przekazała Renata Pałys. Obie panie pracowały razem na panie serialu "Świat według Kiepskich".

Aktorka wyznała również, że jej koleżanka od dłuższego czasu ciężko chorowała, a ostatnie dni swojego życia spędziła w wałbrzyskim hospicjum. Śmierć serialowej Halinki Kiepskiej wstrząsnęła mediami.

W czwartek, 13 czerwca w Legnicy odbył się pogrzeb Marzeny Kipiel-Sztuki. Gwiazda serialu "Kiepscy" życzyła sobie, aby na jej ostatnie pożegnanie nie przynosić wieńców, lecz kolorowe kwiaty. Ostatnią wolą aktorki były również kolorowe ubrania żałobników. Prośba serialowej Halinki została uszanowana. Na cmentarzu nie brakowało fanów, a także koleżanek i kolegów z branży w barwnych stylizacjach.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Ciężarówka na zakręcie wpadła do rowu. Koszmarnie wyglądający wypadek w Tęgoborzy

Przejmujący wpis siostry Kipiel-Sztuki

Marzena Kipiel-Sztuka nie miała w życiu łatwo. Jako młoda kobieta straciła oboje rodziców. Z siostrą nie miała dobrych relacji, jednak po śmierci siostry Dorota nie może dojść do siebie. Teraz dodała kolejny, smutny post w mediach społecznościowych.

Kiedy zostajesz sam. Kiedy nie możesz zasnąć, a klatki z całego życia przesuwają się jak kalejdoskop. Kiedy wiesz, że już nic nie możesz zrobić, jednocześnie wierzysz, że dopóki nie leżysz w trumnie, możesz wszystko. Kiedy w ciągu tej samej minuty rezygnujesz, jesteś smutny, poddajesz się a w chwilę potem nie godzisz się z tym co się dzieje dookoła - rozpoczęła siostra aktorki.

Dorota jest o pięć lat młodsza od Marzeny. Jak wspominała, w dzieciństwie zawsze mogła liczyć na pomoc siostry, gdy działo się coś złego.

Kiedy żal ci utraconych chwil, kiedy myślisz, że wszystko co dobre jest już za tobą. Masz dookoła mnóstwo dobrych ludzi i tych którzy czekają na twoje najmniejsze potknięcie. Masz ochotę powiedzieć pocałujcie mnie w d... , ale kochasz ludzi, bo oni są twoja wartością, twoim spojrzeniem na świat. Twoim sumieniem, które czasem ci zabierają, choć nigdy nie zapytali się wprost. Mrok zapada codziennie, ale nie codziennie pojawią się Słońce. Czasem wystarczy drobna kropla, żeby zgasić światło. Bywa, że mrok jest bardziej opiekuńczy niż szum codziennego dnia..... - dodała.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić