Kacper Kulpicki| 

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz chciał odpocząć. "Co to za wynalazek jest"?

5

Andrzej z Plutycz razem ze swoimi wiernymi kompanami wpadnie na kolejny zadziwiający pomysł. Panowie po pracy udadzą się na ryby, ale wcale nie będzie cicho i nudno. A to nie wszystko, co wydarzy się w nowym odcinku "Rolnicy. Podlasie".

"Rolnicy. Podlasie". Andrzej z Plutycz chciał odpocząć. "Co to za wynalazek jest"?
Andrzej z Plutycz z programu "Rolnicy. Podlasie" (kadr z filmu na kanale YouTube @Gienek i Andrzej Plutycze (dostęp 09.06.24))

Fani formatu "Rolnicy. Podlasie" nie zawsze pozytywnie odnoszą się do różnych aktywności Andrzeja z Plutycz, ale wszyscy zgodni są co do jednego - bez niego program nie byłby aż tak ciekawy. Co tym razem pokaże przed kamerami?

Bohater rolniczego reality-show dzień rozpocznie od ciężkiej pracy. Razem z bratem Jarkiem będzie próbował montować kabinę ładowarki, ale szybko się okaże, że zajęcie wymaga dodatkowych par rąk. W pomocy niezawodni okażą się Jastrząb i Gienek, którzy wcześniej zdążą nakarmić krowy.

Gdy wszyscy uporają się ze sprzętem, postanowią wspólnie udać się na ryby. Pomysł Jarka będzie dla pozostałych atrakcyjny, ponieważ nad brzegiem Narwi zacznie kropić deszcz. Dla wędkarzy to idealna pora do połowu. Niestety, nie wszystko pójdzie po ich myśli.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Czy Ilona Ostrowska czuje się aktorką jednej roli? "Wierzę w inteligencję widza"

Andrzej z Plutycz będzie siłował się z plączącą się wędką, ale wcale się tym nie zrazi. Razem z kolegami zacznie wodować tratwę. Jeszcze na brzegu będzie się głośno zastanawiał, czy to dobry pomysł.

Co to za wynalazek jest? - rzuci niepewnie, a gdy wejdzie "na podkład", doda: - To będzie pływać, czy nie będzie?

"Rolnicy. Podlasie" sezon 6. Co wydarzy się w 23. odcinku?

Wędkarze-amatorzy po tym dramatycznym początku będą mogli oddać się leniwemu odpoczynkowi nad wodą. O relaksie nie będzie mowy w Laszkach. Emilia Korolczuk w nowym odcinku "Rolnicy. Podlasie" uda się na grządki truskawek sprawdzić, czy nie uległy przymrozkom. Tam spotka się z wyjątkowym wizytatorem.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Przedstawiciel Polskiego Instytutu Truskawek wyjaśni jej, że cel jego wizyty jest zaszczytny. Chce wręczyć jej babci Helenie dyplom w podzięce za wieloletnią uprawę owocu. Po ceremoniale wyjedzie z Podlasia z wiejskimi podarkami (lokalnymi serami).

W ranczu w Laszkach truskawki pojawią się raz jeszcze - jako przysmak dla kóz, które będzie karmić córka Emilii.Małej Laurze tak bardzo spodoba się to zajęcie, że mama będzie musiała odebrać jej koszyk.

Kamery "Rolnicy. Podlasie" zawitają też do Tomka i Moniki, którzy zajmą się pracami wokół domu. Pociechy nie będą chętne, by towarzyszyć rodzicom. To dlatego, że w domu będą na nich czekać smaczne lody. Emisja programu na antenie Fokus TV w niedzielę, 9. czerwca o 20:00.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić