aktualizacja 

Szymon Bieniuk już po zabiegu. Syn Przybylskiej czekał do osiemnastki

119

Szymon Bieniuk to średni syn Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka. Niedawno skończył 18 lat. Jak zrelacjonował na swoich social mediach, zdecydował się na wzruszający gest, aby uczcić swoją mamę. Dla niego też nie było to łatwe - widać, że momentami cierpiał.

Szymon Bieniuk już po zabiegu. Syn Przybylskiej czekał do osiemnastki
Syn aktorki uhonorował mamę w nietypowy sposób (AKPA, Instagram)

Anna Przybylska miała w sumie troje dzieci: najstarszą Oliwię, średniego Szymona i najmłodszego Jana. W październiku minie już 10 lat, jak cała ta trójka straciła mamę. Aktorka uwielbiana przez Polaków przez kilkanaście miesięcy walczyła z nowotworem. Niestety rak trzustki jest bezwzględny - mimo operacji w gdańskiej klinice i leczenia za granicą, Anna Przybylską tę walkę przegrała.

Tak upamiętnił swoją mamę

W styczniu tego roku Szymon Bieniuk ukończył 18 lat. Zdecydował się skorzystać z tego, że jest już pełnoletni i wybrał się do studia tatuażu. Wizyta miała konkretny cel - chciał upamiętnić swoją mamę.

Na klatce piersiowej, na wysokości żeber Szymon Bieniuk wytatuował sobie datę "26.12.1978" - jest to data urodzin Anny Przybylskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Koterski o zerwaniu z łatką nadwornego błazna show-biznesu. "Marcela mi powtarza, że nie muszę wszystkich zabawiać"

Nastolatek na swoim koncie na Instagramie zamieścił zdjęcia zarówno sprzed, podczas jak i po robieniu tatuażu. Kiedy wzór był malowany na jego ciele, on sam leżał na łóżku i zakrywał twarz, co wskazywało, że zabieg musiał boleć. Jednak sam wzór był niewielki, więc cały proces tatuowania nie trwał długo.

Rodzinna tradycja

Co ciekawe, Szymon nie jest pierwszym w rodzinie, który zdecydował się na taki tatuaż. Datę urodzin Anny Przybylskiej umieściła na swoim ciele także Oliwia Bieniuk - dokładnie w tym samym miejscu, co Szymon. Wygląda na to, że 18-latek poszedł w ślady starszej siostry.

Jeszcze nie wiadomo, czy najmłodszy z rodzeństwa, Jan, również zdecyduje się na taki tatuaż. Na dziś takiej decyzji podjąć nie może - ma dopiero 13 lat.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić