Doniesienia o Karolaku. Wyszło na jaw, jak się zachowywał za kulisami

19

Wiele osób wróżyło mu wygraną w show "Drag Me Out". Ostatecznie Tomasz Karolak przegrał z Marcinem Łopuckim. Przez cały czas trwania programu aktor spierał się z zasiadającą w jury Anną Muchą. Mało kto jednak wie, jak Karolak zachowywał się za kulisami.

Doniesienia o Karolaku. Wyszło na jaw, jak się zachowywał za kulisami
Osoby z produkcji zdradzają, jak aktor zachowywał się poza kulisami (AKPA)

Konflikt między Tomaszem Karolakiem a Anną Muchą trwa już od lat. Lata już minęły od feralnego wywiadu, w którym Karolak określił aktorkę mianem "amatorki". Już wtedy między nimi wywiązała się ostra wymiana zdań.

Mimo upływu czasu, atmosfera wciąż pozostaje napięta. Jak donosi portal ShowNews.pl, za kamerami "Czas na Show. Drag Me Out" oboje unikali się jak ognia, bo gdy tylko dochodziło do spotkania, to byli dla siebie opryskliwi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tomasz Karolak nazwał ją amatorką. Anna Mucha reaguje na konflikt z aktorem: "Ale sobie chłop, k***w, zapracował!"

Jak się okazuje - w ostatnim czasie na planie Karolak zaczął się trzymać nieco na boku.

Pojawiał się od strony zaplecza i tyłem też wychodził. Trochę ten konflikt z Muchą mu zaszkodził. Ludzie nie lubią się dzielić na obozy - jedni za tym, drudzy za innym. Ale więcej ludzi było po stronie Ani - zdradziła dziennikarzom ShowNews.pl osoba z produkcji show.

"Drag Me Out" nie wygrał, ale planuje własne show

Zwycięzcą pierwszej edycji "Drag Me Out" został Marcin Łopucki, kulturysta a prywatnie mąż Katarzyny Skrzyneckiej. Dla osób, które stawiały na Tomka Karolaka, mamy natomiast dobrą wiadomość.

Aktor ponoć szykuje swoje własne drag queen show, z którym ma podróżować po całej Polsce.

Nie ma wątpliwości, że ten program trochę go zmienił. Może ten pomysł, aby objechać Polskę z programem jako drag queen, zajął mu głowę i myśli tylko o tym, jak na tym zarobi. On chce zrobić z tego duże show. Zatrudnić inne "dragsy". Liczy, że wystartuje już jesienią - dodał informator ShowNews.pl.

To nie będzie dla Karolaka absolutna nowość, bo już teraz jeździ po Polsce z własnym programem kabaretowym. Pieniądze na zainwestowanie w nowy projekt z pewnością ma, bo za udział w "Drag Me Out" wynegocjował stawkę 150 tys. zł. Ponoć to najwyższa stawka wśród uczestników tego programu.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić