aktualizacja 

Zachowanie Ostaszewskiej na ulicy oburzyło. "Na granicy"

68

Maja Ostaszewska jest uważana za świetną aktorkę i aktywistkę. Tymczasem "Super Express" donosi, że ta celebrytka to również... pirat drogowy. Ujawniono, że podczas ostatniego wypadu na zakupy złamała co najmniej kilka przepisów!

Zachowanie Ostaszewskiej na ulicy oburzyło. "Na granicy"
Maja Ostaszewska (AKPA)

"Super Express" rozpisuje się na temat Mai Ostaszewskiej. Otrzymano zdjęcia, które są dowodem na to, że celebrytka złamała kilka przepisów.

Będąc na zakupach, nie tylko zawracała w niedozwolonym miejscu, ale też nie ustąpiła pierwszeństwa innemu kierowcy oraz tamowała ruch na jednej z warszawskich ulic - czytamy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Goździalska o ustawkach z paparazzi i związku na odległość: "Wynagradzam mu..."

Jednocześnie zauważono, że takich czynów po Ostaszewskiej raczej nikt się nie spodziewał. Zazwyczaj bowiem aktorka stoi na straży moralności.

Maja Ostaszewska wywołała oburzenie

Na poczynania Mai Ostaszewskiej ostro zareagował Marek Konkolewski, ekspert w zakresie ruchu drogowego. Na wstępie rozmowy z dziennikiem "SE" zaznaczył, że ceni ją jako aktorkę i jest fanem jej talentu, ale nie wiedział, że ma też skłonności do tak "ostentacyjnego łamania przepisów ruchu drogowego".

Takie postępowanie, pozbawione taktu i przewidywania konsekwencji, stanowi znaczną skazę na jej wizerunku. Nie przystoi to gwieździe. Gdyby sprawa trafiła do sądu, groziłaby jej grzywna nawet 30 tys. zł. Powiem więcej - to nawet balansuje na granicy zatrzymania prawa jazdy! - powiedział.

Następnie ocenił, że jej działania wydają się być celowe i przemyślane. - Jako osoba publiczna, powinna być wzorem do naśladowania, a nie łamać przepisy ruchu drogowego - podsumował Marek Konkolewski.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić