aktualizacja 

Zarobki Chylińskiej w USA. Lepiej usiądźcie

125

Agnieszka Chylińska wybiera się w kolejną trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych. Amerykańska Polonia będzie mogła posłuchać hitów wokalistki na żywo m.in. w Nowym Jorku i Chicago. Ile jurorka "Mam talent!" zarobi na takim wyjeździe? Kwota robi wrażenie.

Zarobki Chylińskiej w USA. Lepiej usiądźcie
Agnieszka Chylińska wybiera się w kolejną trasę koncertową do Stanów Zjednoczonych. (AKPA, AKPA)

Ubiegłoroczna trasa koncertowa Agnieszki Chylińskiej po Stanach Zjednoczonych odniosła duży sukces. Wyprzedały się wszystkie bilety na występy artystki. Chylińska zabrała za ocean całą swoją ekipę m.in. menadżerkę, ochroniarza, prywatną makijażystkę i fryzjerkę.

W 2023 r. amerykańska Polonia okazała ogromne zainteresowanie koncertami Agnieszki Chylińskiej, dlatego wokalistka postanowiła w tym roku powtórzyć trasę. Za kilka miesięcy ponownie da koncerty w Nowym Jorku, w Chicago i New Jersey.

Jak ustalił portal ShowNews.pl bilety na show artystki kosztują od 85 do 150 dolarów (od 334 zł do 589 zł). Na jednej takiej trasie Chylińska zarobi ogromną sumę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Chylińska: "Przyjaźnimy się z Hołownią, to jest naprawdę mocna relacja"

Informator portalu ShowNews.pl przekazał, że na konto artystki wpłynie kwota 100 tys. zł. Ponadto organizator koncertów pokryje koszty podróży, posiłków i noclegu. W porównaniu do innych polskich gwiazd, Chylińska nie ma dużych wymagań w trakcie tras koncertowych.

- Agnieszka jest jedną z tych polskich gwiazd, które nie gwiazdorzą. Poza tym, że przylatuje zawsze ze swoim ochroniarzem, makijażystką i fryzjerką, to nie ma specjalnych wymagań. Nie w głowie jej imprezowanie po koncertach, już się wyszalała i idzie grzecznie spać. Rano wstaje do kościoła, sama czasem z siebie żartuje, że jest już starszą panią - zdradziła ShowNews.pl osoba z otoczenia artystki.
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić