Karol Wiak| 

To ich Pavlović widziałaby w "Tańcu z Gwiazdami". "Myślę, że czasami się boją"

4

Czy Dawid Podsiadło zatańczy walca, a Cezary Pazura - sambę? Iwona Pavlović, jurorka "Tańca z Gwiazdami", zdradza, kogo chciałaby zobaczyć w kolejnych edycjach popularnego show.

To ich Pavlović widziałaby w "Tańcu z Gwiazdami". "Myślę, że czasami się boją"
Iwona Pavlović ma swoją prywatną listę marzeń, jeśli chodzi o uczestników (AKPA, Jacek Kurnikowski)

"Taniec z Gwiazdami" to program, który nieustannie elektryzuje widzów w Polsce, łącząc emocjonujące występy z nieprzewidywalnymi zwrotami akcji. W rozmowie z portalem Kozaczek, Iwona Pavlović, jedna z jurorów, otwiera przed nami kulisy show, dzieląc się swoimi marzeniami o wymarzonych uczestnikach.

To był wieczór pełen emocji i wyjątkowych tańców

W niedzielę 28 kwietnia odbył się półfinał "Tańca z Gwiazdami", który dostarczył widzom niezapomnianych wrażeń. Ten wieczór, pełen emocji i wyjątkowych tańców, na długo pozostanie w pamięci fanów programu. Z rywalizacji odpadli Maciej Musiał i Daria Syta, co dla wielu było zaskoczeniem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Iwona Pavlović przekręciła pseudonim Maff. Mamy odpowiedź celebrytki!

Jednak to nie koniec emocji, gdyż o główną nagrodę powalczą: Roksana Węgiel, Anita Sokołowska i Julia "Maffashion" Kuczyńska. Każda z pozostałych gwiazd wykazała się niezwykłym talentem tanecznym i determinacją, co tylko podgrzewa atmosferę przed zbliżającym się finałem.

Iwona Pavlović o swoich wymarzonych uczestnikach "Tańca z Gwiazdami"

Iwona Pavlović, znana i ceniona jurorka programu "Taniec z Gwiazdami", podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat wymarzonych uczestników przyszłych edycji show. W rozmowie z dziennikarzem portalu Kozaczek, Pavlović wymieniła kilka nazwisk, które chętnie zobaczyłaby na parkiecie. Wśród nich znaleźli się zarówno znani muzycy jak Dawid Podsiadło i Ralph Kaminski, jak i aktorzy tacy jak Cezary Pazura oraz aktorki Maja Ostaszewska i Magdalena Cielecka. Nie zabrakło także legendy polskiej sceny, Krystyny Jandy oraz ikony muzyki, Beaty Kozidrak.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Jurorka zaznaczyła, że rozumie, iż nie wszyscy artyści mogą być zainteresowani udziałem w programie.

Tak teraz na gorąco, ale cała masa gwiazd, które chciałabym zobaczyć. Oczywiście nie wszystkie się zgodzą. Po pierwsze – bardzo dużo same koncertują i pracują, a to zabiera czas, po drugie – myślę, że czasami się boją - powiedziała jurorka.

Na pytanie, czego jej zdaniem mogą się obawiać potencjalni uczestnicy, odpowiedziała, że ciężkiej pracy.

Czy Waszym zdaniem, któraś z osób ma szansę pojawić się w kolejnej edycji programu?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić