Kłopoty Moniki Richardson. Gwiazda trafiła na komendę

5

Polska prezenterka i dziennikarka telewizyjna Monika Richardson przeżywa obecnie wyjątkowo trudne chwile. W ostatnich dniach gwiazda musiała się bowiem stawić na komendę. Była tam przesłuchiwana w związku z niechlubnym incydentem, jaki sama miała wywołać.

Kłopoty Moniki Richardson. Gwiazda trafiła na komendę
Monika Richardson ma niemałe kłopoty. Musiała stawić się na komisariacie. (AKPA, Niemiec)

Życie osobiste Moniki Richardson od dawna jest dość burzliwe. Prowadząca słynny program "Europa da się lubić" trzykrotnie stawała już na ślubnym kobiercu. Z drugiego małżeństwa (ze Szkotem Jamiem Malcolmem) narodziło się dwoje dzieci: Tomasz David (23 l.) i Zofia (20 l.).

Ostatnim mężem 51-latki był aktor Zbigniew Zamachowski. Para sfinalizowała rozwód we wrześniu 2023 roku. Tuż po nim gwiazda telewizyjna związała się z biznesmenem Konradem Wojterkowskim. Jednak i ta relacja nie przetrwała próby czasu. Aktualnie Monika Richardson spotyka się z tajemniczym Arturem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Monika Richardson o wyborach: "W ostatniej chwili, chociażby NA ZŁOŚĆ, pójdziemy do urn"

Kłopoty Moniki Richardson. Gwiazda trafiła na komendę

Teraz wyszło na jaw, że Monika Richardson ma kłopoty. Dziennikarka została niedawno wezwana na komendę, gdzie ją przesłuchano. Szczegóły sprawy ustalił tabloid "Super Express".

Na początku listopada (2023 roku - przyp. red.) Monika zaparkowała swoje Audi przed bramą na Żoliborzu, uniemożliwiając przejście. Mężczyzna, który to zauważył, wezwał służby porządkowe. Oczekując na ich przyjazd, zauważył celebrytkę i poinformował ją o sytuacji, jednocześnie dając do zrozumienia, że oczekuje na interwencję. Ona jednak zignorowała jego uwagi. Wsiadła do auta i odjechała, przejeżdżając po jego stopach - mówił anonimowy informator dla Se.pl.

Poszkodowany mężczyzna miał złożyć stosowane zgłoszenie o całym zdarzeniu. Mundurowi z Komendy Stołecznej Policji w Warszawie (wydział ruchu drogowego) - chcąc ustalić dokładny przebieg incydentu - według Se.pl właśnie z tego powodu wezwali Richardson na przesłuchanie.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić