aktualizacja 

Upadek gwiazdora Hollywood. Musi zapomnieć o karierze

8

Historia Jonathana Majorsa przez kilka minionych miesięcy co i rusz pojawiała się w mediach. Gwiazdor kosztownych produkcji Marvela w ostatnim czasie musiał bronić się przed sądem. Stało się jasne, że uniknie więzienia, ale został uznany za winnego ataku na swoją dawną partnerkę, co w Hollywood równa się zawodowemu upadkowi.

Upadek gwiazdora Hollywood. Musi zapomnieć o karierze
8 kwietnia Jonathan Majors usłyszał decyzję sędziego (East News, DAVID DEE DELGADO)

"Ciężka praca pana Majorsa owocowała, a kariera wydawała się nie do zatrzymania, aż do momentu, w którym zakończył związek z Jabbari i ona wysunęła fałszywe oskarżenia. (...) Świat leżał u jego stóp. (...) To jest historia o końcu związku, a nie o przestępstwie. Przynajmniej pan Majors żadnego nie popełnił. W zemście przedstawiła fałszywe oskarżenia, by zrujnować pana Majorsa i odebrać mu wszystko, na co pracował przez lata" – argumentował prawnik aktora.

W październiku zeszłego roku sąd odrzucił prośbę obrony Majorsa o całkowite odrzucenie oskarżeń. W rezultacie w grudniu rozpoczął się proces, podczas którego aktor pojawiał się z nową partnerką, Meagan Good, i egzemplarzem Pisma Świętego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przestępstwa seksualne w show-biznesie. Przykładów nie brakuje

W grudniu ława przysięgłych uznała Majorsa winnym ataku na byłą towarzyszkę życia Grace Jabbari. Jego twierdzenia, że to on padł ofiarą napaści, kiedy został zaatakowany przez Jabbari po otrzymaniu SMS-a od innej kobiety, zostały odrzucone.

Koniec z Hollywood?

8 kwietnia sędzia Michael J. Gaffey orzekł, że Jonathan Majors nie zostanie umieszczony za kratkami (co było przewidywane). Biorąc pod uwagę, że była to jego pierwsza kara, zasądzono na jego rzecz udział w rocznym programie przeciwdziałania przemocy domowej. Ponadto, jest zobowiązany do oddania próbki DNA do policyjnej bazy danych oraz do wypłacenia rekompensaty.

Decyzja sądu nie zmienia znacząco sytuacji Jonathana Majorsa, który przez najbliższe lata nie może liczyć na powrót do branży filmowej w Hollywood. Przypomnijmy, wytwórnia Marvela budowała przyszłość swojego filmowego wszechświata wokół postaci Kanga (którego grał Majors), mającego stanowić główną postać antagonistyczną po Tanosie w "Avengers: The Kang Dynasty" i "Avengers: Secret Wars". Projekty te teraz muszą zostać na nowo przemyślane.

Gdzie grał Jonathan Majors?

Jonathan Majors to (była) wschodząca gwiazda Hollywood. Jego wszechstronność aktorska i zdolność do wcielania się w różnorodne role sprawiły, że szybko stał się jednym z najbardziej obiecujących talentów w przemyśle filmowym.

Majors zdobył uznanie za swoje występy w filmach i serialach, takich jak "The Last Black Man in San Francisco", "Loki", "Creed III", "Ant-Man i Osa:Kwantomania" czy "Lovecraft Country". Jego przyszłość w kinie wydawała się być bardzo obiecująca, a widzowie z niecierpliwością czekali na kolejne projekty. Wyrok wszystko zmieni.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: AKG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić