Anna Wajs-Wiejacka
Anna Wajs-Wiejacka| 

Zaskakujące wyznanie Bradley'a Coopera. "U nas się to sprawdza"

0

Bradley Cooper wystąpił w podcaście Daxa Sheparda "Armchair Expert". Popularny aktor postanowił podzielić się jednym ze swoich niecodziennych zwyczajów domowych. Przyznał, że ma dość luźne podejście do nagości, podobnie jak kiedyś jego ojciec. Jednak nie to wzbudziło największe emocje.

Zaskakujące wyznanie Bradley'a Coopera. "U nas się to sprawdza"
Bradley Cooper (Twitter)

Dax Shepard w rozmowie z Bradleyem Cooperem wyznał, że w jego domu rodzinnym wszyscy chodzili nago. To właśnie to stwierdzenie sprowokowało aktora do podzielenia się podobnymi doświadczeniami. Cooper zdradził, że bardzo luźne podejście do nagości miał jego tata.

Mój tata chodził cały czas nago, zawsze brałem z nim prysznic — powiedział aktor, cytowany przez portal ew.com.

Zarówno prowadzący "Armchair Expert", jak i jego gość przyznali się również do tego, że zdarza się im korzystać z toalety i jednocześnie odbywać rozmowy ze swoimi dziećmi. Cooper zdradził, że w jego domu nie da się tego uniknąć, bo w sypialni "ma wannę, toaletę i łóżko" bez żadnych drzwi. Zapytany o to, czy jego córce to nie przeszkadza, odpowiedział, że nie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Polecieli prywatnym odrzutowcem. Tam ukochana Ronaldo zabrała dzieci na wakacje
Rozmawiamy ze sobą, gdy jestem w toalecie, ona jest w wannie. U nas to się sprawdza — powiedział aktor.

Po tym wyznaniu Dax Shepard zaczął się zastanawiać, czy brak oporu przy korzystaniu z toalety przy dzieciach jest sprawą "genów, czy to kwestia wychowania". Wtedy Bradley Cooper przyznał, że pierwszy raz zobaczył swojego ojca na toalecie dopiero jako dorosły mężczyzna, kiedy jego tata zmagał się z chorobą nowotworową.

Nie tylko Bradley Cooper zdobył się na odważne wyznanie

Bradley Cooper nie jest jedynym, który przyznał, że nie wstydzi się własnej nagości przed dziećmi. Podobnym wyznaniem zaskoczyła 46-letnia Sara Haines. Zdradziła, że trójka jej dzieci widziała ją nogą.

Jak podkreśliła, chce im dać przykład i sprawić, żeby w przyszłości nie "czuły się zawstydzone swoim ciałem". Wypowiedź Haines mocno zszokowało współprowadzące z nią program koleżanki. To zmusiło Sarę do doprecyzowanie swojej wypowiedzi.

Nie lubię chodzić nago. Pochodzę z pokolenia, w którym wciąż uczę się kochać swoje nagie ciało. Nie jestem zbyt często naga. Nie zakrywam się od razu między prysznicem a balsamami, kiedy przybiegają moje dzieci, ponieważ celowo staram się, aby nie wstydziły się swojego ciała i przypominam im, że to nauka — broniła się.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić