Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Andrzej z Plutycz ma spory problem. Podstępny przeciwnik w natarciu

5

Sporo dzieje się u Andrzeja Onopiuka, który jest jednym z głównych bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie". Mężczyzna ostatnio musiał się skupić na remoncie generalnym podwórka, obecnie zaś rozbudowuje dom. Niestety, nie może się temu poświęcić w pełni. O szczegółach donosi "Super Express".

Andrzej z Plutycz ma spory problem. Podstępny przeciwnik w natarciu
Andrzej z Plutycz (YouTube)

Andrzej Onopiuk z Plutycz ma bardzo dużo pracy. Bohater "Rolnicy. Podlasie" musi walczyć choćby ze stonką, która - jak powszechnie wiadomo - jest pospolitym szkodnikiem upraw ziemniaków.

Rolnik ma spory kłopot ze stonką, ale mimo to nie zajął się nią w pierwszej kolejności. Najpierw podjął się oborywania.

Oborywanie jest po to robione, żeby nie rosło ziele - przekazał, cytowany przez "Super Express".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Urlop u podnóży wulkanu. "Tanie linie lotnicze lubią się z tą wyspą"

Później 41-latek opryskał ziemniaki preparatem na stonkę.

Ten opryskiwacz to jest bardzo dobry, bo on jest nowy i on ma 15 metrów długości - mówił dumny rolnik.

Jego brat Jarek natomiast wpadł na pomysł, by na leżących nieopodal kamieniach namalować... sprayem biedronki.

Może stonka w końcu przestraszy się - zadrwił ("SE").

"Rolnicy. Podlasie". Najważniejsze informacje o serialu

Serial "Rolnicy. Podlasie" emitowany jest w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Można go oglądać na kanale Fokus TV.

Co warto wiedzieć na temat tej produkcji? Oto kluczowe informacje.

Oryginalna produkcja Telewizji FOKUS TV. Dzisiaj Rolnik musi być nie tylko hodowcą, ale też mechanikiem, ekonomem, księgowym, biologiem i w pewnym zakresie weterynarzem. Uprawa roślin wymaga nie tylko wiedzy na temat wzrostu roślin i różnorodności odmian, ale również ogromnego nakładu pracy, którą trzeba wykonać w ściśle określonym czasie. Tłem opowieści jest wielobarwne Podlasie, region krzyżujących się kultur, mieszania się prawosławia i katolicyzmu, ale przede wszystkim kraina wspaniałych ludzi, kochających ziemię, kultywujących spuściznę po rodzicach, a nawet dziadkach - czytamy na stronie internetowej fokus.tv.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie

Pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie lub jakiekolwiek inne wykorzystywanie treści dostępnych w niniejszym serwisie - bez względu na ich charakter i sposób wyrażenia (w szczególności lecz nie wyłącznie: słowne, słowno-muzyczne, muzyczne, audiowizualne, audialne, tekstowe, graficzne i zawarte w nich dane i informacje, bazy danych i zawarte w nich dane) oraz formę (np. literackie, publicystyczne, naukowe, kartograficzne, programy komputerowe, plastyczne, fotograficzne) wymaga uprzedniej i jednoznacznej zgody Wirtualna Polska Media Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, będącej właścicielem niniejszego serwisu, bez względu na sposób ich eksploracji i wykorzystaną metodę (manualną lub zautomatyzowaną technikę, w tym z użyciem programów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji). Powyższe zastrzeżenie nie dotyczy wykorzystywania jedynie w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz korzystania w ramach stosunków umownych lub dozwolonego użytku określonego przez właściwe przepisy prawa.
Szczegółowa treść dotycząca niniejszego zastrzeżenia znajduje się tutaj.

Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić