Kacper Kulpicki| 

Aż huczy od plotek o Rozenek. "Był proponowany Małgosi"

51

Małgorzata Rozenek mimo propozycji od konkurencji pozostaje wierna stacji TVN. Ta konsekwencja niebawem ma opłacić się jej po raz kolejny. Okazuje się, że gwiazda ma wystąpić w nowym formacie, który - co najbardziej zaskakujące - nie będzie stricte rozrywkowy. O czym mowa?

Aż huczy od plotek o Rozenek. "Był proponowany Małgosi"
Małgorzata Rozenek dostała nowy program w TVN (AKPA)

Małgorzata Rozenek zdobyła popularność dzięki "Perfekcyjnej Pani Domu" w 2012 roku. Od tej pory na dobre rozgościła się w polskiej telewizji. Ma za sobą kilka mniej lub bardziej udanych projektów, do których już niebawem dołączy kolejny.

Według szumnych zapowiedzi będzie to coś innego niż dotychczasowe produkcje. Żona Radosława Majdana nie będzie zatem wizytować hoteli jak w "Piekielnym hotelu", nie będzie też sprawować pieczy nad niesfornymi pensjonariuszkami z  "Projektu lady". Na czym zatem się skupi?

W tej sprawie rąbka tajemnicy uchyliła jej menedżerka. W rozmowie z Show News przyznała, że planowany program będzie miał zupełnie inny charakter. Fani 46-letniej celebrytki będą mocno zaskoczeni. Dlaczego?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Anna Popek o zwolnieniu z TVP i ODPRAWIE od stacji. Dziennikarka broni TV Republika i porównuje stację do światowego formatu
Nie będzie skupiać się na sporcie, na rywalizacji, a bardziej na "społecznej aktywności". Nie będzie to reality show, nie będzie to forma rozrywkowa. Na razie nie możemy więcej zdradzić. Niedługo zaczynamy zdjęcia. Jeszcze chwila prywatnych wakacji i ruszamy z kopyta - zdradziła na łamach portalu Patrycja Goździuk.

Małgorzata Rozenek z pewnością wiąże z nowym przedsięwzięciem spore nadzieje i wierzy, że okaże się większym sukcesem niż "Pokonaj mnie, jeśli potrafisz". Drugi sezon show, w którym ścierała się ze sportowcami, nie jest planowany.

Był proponowany Małgosi, natomiast program był męczący dla niej fizycznie i psychicznie. To było sześć miesięcy katorżniczej pracy, wyjazdów bez rodziny. To był bardzo intensywny okres - tłumaczy menedżerka.

Jaki będzie nowy program Małgorzaty Rozenek?

Pozostaje zatem pytanie, o czym trzecia żona pierwszego męża Dody będzie rozprawiać na antenie. Fani zastanawiają się, na czym dokładnie polegać będą owiane niewiadomą "społeczne aktywności".

Niektórzy podejrzewają, że Małgorzata Rozenek będzie chciała bliżej poznać losy przeciętnych polskich rodzin, inni zaś widzą ją w hicie na miarę "Nasz nowy dom", w którym mogłaby pochwalić się swoim estetycznym zmysłem i umiejętnością rozmawiania z potrzebującymi.

Jak sądzicie, gwieździe TVN wreszcie uda się wstrzelić w wymagania telewidzów i stworzyć przebój miarę "Perfekcyjnej"?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić