Kacper Kulpicki| 

Cezary Żak z dobrą nowiną dla fanów "Rancza". "Zgadnijcie, gdzie to jest"

8

Cezary Żak z dumą ogłosił pozytywną wieść dla fanów "Rancza". Zrobił to, pozując do zdjęcia z innymi aktorami z obsady kultowego serialu. - Zgadnijcie, gdzie to jest - zapytał, momentalnie elektryzując internautów. Wrócił do Wilkowyj?

Cezary Żak z dobrą nowiną dla fanów "Rancza". "Zgadnijcie, gdzie to jest"
Cezary Żak przekazał miłą wiadomość fanom serialu "Ranczo" (Instagram @cezaryzak.official)

Cezary Żak w podwójnej roli księdza i wójta to wspomnienie, które fani "Rancza" mimo zakończenia prac na serialem wciąż dobrze pamiętają. Wykorzystał to odtwórca tych postaci, który do owych tęsknot odwołał się w mediach społecznościowych.

Serialowy Piotr/Paweł Kozioł pokazał się w towarzystwie Artura Barcisia (serialowego Arkadiusza Czerepacha) i Katarzyny Żak (Kazimiery Solejukowej), Miejsce mgło być tylko jedno - Wilkowyje, a raczej wieś Sokule, gdzie znajduje się dworek bohaterki Lucy Wilskiej. Przyjechali tam z jednego powodu.

Zgadnijcie Państwo gdzie to jest? Otóż dzisiaj odbyło się spotkanie z Iloną i Piotrem Orzechowskimi z Lublinam którzy w licytacji na rzecz WOŚP wygrali spotkanie z nami w dworku Lucy. (...) Odbyło się popołudnie pełne wspomnień i anegdot z planu "Rancza" - wytłumaczył 62-letni artysta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Kacper Kuszewski o dołączeniu do programu "Tak to leciało" i zastąpieniu Kajry i Sławomira. Boi się porównań?

Fani uwielbianej produkcji mogli zobaczyć, jak aktualnie wygląda budynek, w którym rozgrywały się sceny z Iloną Ostrowską i zmarłym Pawłem Królikowskim. Otoczenie nieco się zmieniło. Pojawiły się nowe i gęste zarośla, a zielono zrobiło się też wokół głównych drzwi.

Wirtualna społeczność w sekcji komentarzy pogratulowała zwycięzcom licytacji. Wielu z użytkowników podkreśliło, że wciąż - na okrągło i do znudzenia - ogląda powtórki wiejskich przygód kręconych nie tylko w Sokule, ale też Jeruzalu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Czy powstanie nowy sezon "Rancza"? Aktorzy podzieleni

Czy entuzjazm widzów spowoduje, że decydenci dogadają się w kwestii kontynuacji "Rancza"? Szanse na to nie są duże. Jednym z powodów jest brak możliwości skompletowania dotychczasowej obsady.

Ilona Ostrowska w jasny sposób wyraziła chęć powrotu na plan. W rozmowie z Pomponikiem przyznała, że już dwa razy było ku temu blisko, jednak nie udało się doprowadzić do nagrań.

W opozycji do gwiazdy staje za to Cezary Żak. Zajął stanowisko, że historia jest już zakończona, a być może nie udałoby się dorównać do poziomu z 2016 roku. Wiernym wielbicielom "Rancza" pozostaje nadzieja, że wspomnieniowa wizyta zmieni jego nastawienie. Oglądaliście ten wieloletni przebój TVP?

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić