Brad Pitt jest w rozsypce. Tak zareagował na zmianę nazwiska Shiloh

90

Po skończeniu 18 lat Shiloh, córka Brada Pitta i Angeliny Jolie, wystąpiła o usunięcie z nazwiska członu "Pitt". Zdaniem osób z otoczenia 60-letniego aktora, on sam jest załamany postępowaniem córki. Dla niego to nic innego, jak dowód, że ostatecznie "stracił dzieci".

Brad Pitt jest w rozsypce. Tak zareagował na zmianę nazwiska Shiloh
Aktor jest załamany decyzją córki (via Getty Images)

Jej narodziny były dla niego ogromną radością. Brad Pitt ponoć od zawsze chciał mieć córeczkę.

On i Angelina Jolie byli już od kilku miesięcy w procesie adopcyjnym, gdy w styczniu 2006 roku Jolie wyjawiła, że jest w ciąży.

Zarówno ona jak i Brad Pitt udali się w lipcu 2005 r. do Etiopii, gdzie rozpoczęli starania o adopcję. Media doniosły o tym w grudniu 2005 r., dosłownie na miesiąc przed potwierdzeniem przez niego i Jolie tego, że spodziewają się dziecka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Natalia Kukulska szczerze o festiwalu w Opolu i wokalu Natalii Niemen
Przypomnienie o stracie dzieci nie jest łatwe dla Brada. Kocha je i za nimi tęskni. To bardzo smutne - mówi magazynowi "People" osoba z otoczenia aktora.

Laureat Oscara ma też być załamany tym, że coraz większy dystans dzieli go z sześciorgiem dzieci: 22-letnim Maddoxem, 20-letnim Paxem, Zaharą i Shilo oraz bliźniętami Knoxem i Vivienne. Inna osoba z jego otoczenia twierdzi, że aktor "wciąż ogromnie kocha swoje dzieci".

Jeśli wniosek Shiloh zostanie spełniony, to będzie się ona nazywać po prostu "Shiloh Jolie", a nie jak do tej pory "Shiloh Jolie-Pitt".

Podobne działania miała też już podjąć najmłodsza z córek pary, Vivienne, która na plakacie reklamującym musical na Broadwayu, przy którym pracowała wraz ze swoją matką, zamieściła swoje nazwisko jako "Vivienne Jolie". Prawdopodobnie jednak są to tylko jej samowolne działania, gdyż według prawa jako nieletnia na zmianę nazwiska potrzebowałaby zgody obojga rodziców.

Upadek imperium Jolie-Pitt

Brad Pitt ma się obecnie spotykać z młodszą o niemal 30 lat Ines de Ramon.

Jednak kryzys w jego związku z Jolie ma sięgać lata wcześniej, zanim jeszcze poznał młodą modelkę. Aktorska para przez lata żyła na "kocią łapę". Pitt miał się oświadczyć w 2012 roku, a w 2014 r. wzięli z Angeliną Jolie ślub.

Jak się później okazało, Jolie już w 2016 r. złożyła pozew o rozwód. Przyczyną miało być zachowanie Pitta podczas ich wspólnego lotu do Kalifornii. Aktor miał wówczas złapać Jolie za głowę i nią potrząsnąć, a następnie popchnąć. Jolie miała powiedzieć FBI, że Pitt powiedział ich dzieciom, że "spieprzyła tę rodzinę", a w pewnym momencie nawet oblać piwem koc, pod którym leżała Jolie z dziećmi.

Osoby z otoczenia Pitta zarzekały się, że nigdy nie był agresywny wobec dzieci. Miał jednak problemy z alkoholem.

Autor: EWS
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić