Bogdan Kicka| 

Córka Bruce'a Willisa przekazała dobre wieści w programie "Today"

1

W ubiegłym roku na jaw wyszła informacja, że legenda kina, Bruce Willis, zmaga się z demencją czołowo-skroniową (FTD). Wcześniej zdiagnozowano już u niego afazję. Z powodu postępującej choroby gwiazdor musiał zakończyć swoją karierę aktorską. Jak się dziś czuje? Córka Bruce'a Willisa przekazała dobre wieści.

Córka Bruce'a Willisa przekazała dobre wieści w programie "Today"
Córka Bruce'a Willisa przekazała dobre wieści. (Instagram, @brucewillisbw, @rumerwillis)

W marcu 2022 roku Bruce Willis ogłosił, że wycofuje się z aktorstwa z powodu diagnozy afazji. Jest to zaburzenie językowe, które wpływa na zdolność osoby do komunikowania się, obejmując problemy z mówieniem, rozumieniem mowy, czytaniem i pisaniem. Niestety był to dopiero początek poważnych problemów zdrowotnych aktora.

W lutym 2023 roku rodzina Bruce'a Willisa podała aktualizację na temat jego stanu zdrowia, informując, że zdiagnozowano u niego demencję czołowo-skroniową (FTD). Rodzina aktora, w tym jego była żona Demi Moore oraz trzy córki: Rumer, Scout i Tallulah, aktywnie wspierają go w tym trudnym czasie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Krzysztof Gojdź zdradza, jaka naprawdę jest Paris Hilton i mówi, obok kogo w Hollywood mieszka

Obecna żona Bruce'a, Emma Heming, również dzieli się informacjami na temat jego stanu zdrowia. Choć większość wiadomości była przygnębiająca, w ostatnim czasie pojawiła się iskierka nadziei.

Córka Bruce'a Willisa przekazała dobre wieści

Rumer Willis, najstarsza córka Bruce'a, wystąpiła w programie "Today", gdzie przekazała dobre wieści. Powiedziała, że ojciec "ma się dobrze" i często spędza czas z jej roczną córką, Louettą Isley. Opisała przy tym Bruce'a jako oddanego i troskliwego dziadka, co było miłym zaskoczeniem dla fanów i rodziny.

Rumer przyznała również, że miłość i wsparcie rodziny oraz fanów mają ogromny wpływ na dobrostan Bruce'a. Podkreśliła, że jej celem jest kontynuowanie zwiększania świadomości na temat otępienia czołowo-skroniowego. Ma tym samym nadzieję na znalezienie rozwiązania i wsparcie dla innych rodzin dotkniętych tą chorobą.

Wpływ FTD na życie Bruce'a i jego bliskich

Schorzenie przyniosło wiele zmian nie tylko w życiu Bruce'a, ale także jego bliskich. Glenn Gordon Caron, przyjaciel i współpracownik Bruce'a, powiedział, że aktor ma trudności z komunikacją i pamięcią, choć zdaje się go rozpoznawać podczas wizyt. Glenn odwiedza Bruce'a co miesiąc. Zauważył m.in., że dawny, zapalony czytelnik nie jest już w stanie sięgnąć po swoje ulubione książki.

W grudniu ubiegłego roku Bruce nie rozpoznał matki Rumer podczas wakacji we Włoszech. Choć była to bolesna chwila, rodzina stara się akceptować Bruce'a takim, jakim jest teraz, zamiast skupiać się na tym, jaki był kiedyś. Glenn podkreśla, że Bruce potrzebuje czasu, aby zrozumieć, kto jest kim, nawet jeśli są to bliskie mu osoby.

Rodzina w obliczu trudnych wyzwań

Rodzina Bruce'a stara się spędzać z nim jak najwięcej czasu. Tworzy w ten sposób wspomnienia, które będą mogli zachować, gdy nadejdzie nieuniknione. Poza tym ich miłość i wsparcie stanowią nieocenioną siłę w obliczu wyzwań, jakie niesie ze sobą FTD. Wieści od Rumer Willis dają natomiast nadzieję, że nawet w obliczu trudności można znaleźć chwile radości i nieocenionej bliskości.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić