Doniesienia o Elżbiecie Dmoch. Ludzie się martwili. Słusznie?

43

Elżbieta Dmoch to jedna z ikon polskiej sceny muzycznej. Co prawda od dawna nie występuje, ale mimo to jej fani uważnie śledzą przeróżne doniesienia na jej temat. Teraz pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia gwiazdy.

Doniesienia o Elżbiecie Dmoch. Ludzie się martwili. Słusznie?
Elżbieta Dmoch (PAP, Ireneusz Radkiewicz)

Elżbieta Dmoch już od lat żyje w cieniu. W pamięci fanów gwiazdy natomiast wciąż wybrzmiewają jej hitowe utwory, jak m.in. "Iść w stronę słońca" czy "Windą do nieba".

Jakiś czas temu fani postanowili wesprzeć Elżbietę Dmoch. Bardzo licznie włączyli się w zbiórkę pieniędzy na remont jej mieszkania. Dzięki temu odnowiono kuchnię, łazienkę, ale i przedpokój oraz pokój dzienny artystki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Dagmara Kaźmierska o relacji z Marcinem Hakielem. Czy faktycznie nie chciała z nim tańczyć?

Planowane są jeszcze prace remontowe w sypialni. Przewidziano je na wiosnę.

Chociaż słońce wyszło wczoraj, do tej pory pogoda nie sprzyjała, by przeprowadzać takie prace. Pani Elżbieta przebywa głównie w domu. Wiosną wrócimy do tematu i zobaczymy, co da się zrobić. Ze środków Fundacji kupiliśmy piękną sofę, nową szafę do przedpokoju, stół, krzesła, kwietniki - bo Ela kocha kwiaty - powiedział serwisowi shownews.pl Tomasz Kopeć, prezes Polskiej Fundacji Muzycznej.

Jak czuje się Elżbieta Dmoch?

W trakcie rozmowy ze wspomnianym portalem Kopeć wyznał także, jak obecnie czuje się Elżbieta Dmoch.

Pani Elżbieta robiła samodzielnie zakupy zarówno w tym, jak i w zeszłym roku. Można było ją spotkać z chodzikiem na Saskiej Kępie już od dawna, to nie jest żadna nowa sytuacja. Od wielu lat może liczyć na wsparcie przyjaciół - przekazał.

Kopeć w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" uspokoił wszystkich tych, którzy są zmartwieni losem Elżbiety Dmoch. Podkreślił, że "dobrze sobie radzi" i nie potrzebuje codziennej opieki.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić