Krystyna Pawłowicz porównała się do aktorki Demi Moore. "Nie zaimponuje mi"

4

Krystyna Pawłowicz (71 l.) już nie raz szokowała opinię publiczną. Ostatnio Sędzia Trybunału Konstytucyjnego bez skrupułów i w żartobliwym tonie porównała się z amerykańską aktorką, Demi Moore (61 l). Internauci nie dowierzali w to, co widzą. - Nie zaimponuje mi - pisała stanowczo Pawłowicz.

Krystyna Pawłowicz porównała się do aktorki Demi Moore. "Nie zaimponuje mi"
Krystyna Pawłowicz porównała się do Demi Moore: "Nie zaimponuje mi". (X)

Krystyna Pawłowicz to znana i barwna postać w polskiej polityce. Kobieta jest ówczesną posłanką Prawa i Sprawiedliwości. Do tej pory nie kryje sympatii do partii Jarosława Kaczyńskiego. W 1986 zdobyła stopień doktora nauk prawnych (w zakresie prawa administracyjnego). Natomiast w 2005 z powodzeniem się habilitowała.

Prywatnie Pawłowicz nigdy nie wyszła za mąż. Nie doczekała się też dzieci. Słynie ze swoich mocno konserwatywnych poglądów. Nie raz ostro krytykowała osoby LGBT, a także członkostwo Polski w Unii Europejskiej. Nie szczędziła również gorzkich słów pod adresem opozycji w rządzie.

Krystyna Pawłowicz porównała się do Demi Moore: "Nie zaimponuje mi"

Krystyna Pawłowicz często wchodzi w polemikę z internautami w mediach społecznościowych. Teraz zdecydowała się skomentować post jednego z nich w serwisie X. Wpis użytkownika o nicku @funpuff1 dotyczył amerykańskiej aktorki Demi Moore.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zamęt po wpisie Krystyny Pawłowicz przed meczem Polaków. Włodzimierz Czarzasty: bezsensowna wypowiedź
61-letnia Demi Moore. Jej chirurg plastyczny prawdopodobnie musiał pracować przy klepaniu Passatów z Niemiec - pisał użytkownik. Dołączył też zdjęcie amerykańskiej gwiazdy.

O podzielenie się własną opinią pokusiła się Sędzia Trybunału Konstytucyjnego. - Jak fun, to fun… Nie zaimponuje mi, tu mam 62-63 lata… Bez chirurga - napisała Krystyna Pawłowicz i opublikowała dwie swoje fotografie z przeszłości.

Jeden z internautów z niedowierzaniem dopytywał Pawłowicz: "ten wpis to na serio xd?". Kobieta natychmiast zareagowała. - Wpis - fun, zdjęcia - prawdziwe. Panie Marcinie, proszę się nie spinać, ładna dziś pogoda… - zaznaczyła.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić