oprac. Danuta Pałęga| 

Lara Gessler spaliła się ze wstydu? Widownia patrzyła tylko na nią! Taka wpadka na pokazie mody

5

Lara Gessler, restauratorka i celebrytka, niedawno zaskoczyła wszystkich swoją obecnością na pokazie mody MMC, gdzie wystąpiła jako modelka. Choć zapowiadało się to na udane wydarzenie, doszło do niespodziewanej wpadki. Lara pojawiła się na wybiegu w luźnym płaszczu, pod którym nie miała żadnej bielizny, co odsłoniło jej piersi przed zgromadzoną publicznością.

Lara Gessler spaliła się ze wstydu? Widownia patrzyła tylko na nią! Taka wpadka na pokazie mody
scena z: Lara Gessler, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA czerwiec 2024, MMC, pokaz MMC, Pokaz mody, Lara Gessler (AKPA, AKPA)

Córka Magdy Gessler, Lara Gessler, zupełnie jak jej znana matka jest osobą pełną energii i zaangażowaną w liczne projekty. Prowadzi cukiernię, opiekuje się dzieckiem, a także działa jako influencerka.

Zaproszenie na pokaz MMC było dla gwiazdy kolejną okazją do zaistnienia w świecie mody. Kiedy Lara Gessler pojawiła się na wybiegu oczy zgromadzonych skierowane były tylko na luźny płaszcz spod którego... wypadały nagie piersi!

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lara Gessler kupiła apartament na kredyt. Wspomina o długiej spłacie i mówi o remoncie

Pomimo pechowego incydentu, Lara nie czuła się zakłopotana. Wręcz przeciwnie, była zachwycona pokazem!

Entuzjazm gwiazdy potwierdziła również Magda Gessler, zamieszczając wpis w swoich mediach społecznościowych: "Ten pokaz był wyczynem w świecie mody, co za klasa, kreacja sięga... po prostu piękna".

Lara Gessler nie przejmuje się wpadkami. Siłę czerpie z macierzyństwa

To nie pierwszy raz, gdy Lara przeżyła podobną przygodę. Kilka miesięcy wcześniej podzieliła się z fanami zabawną historią, gdy podczas zabawy z dziećmi pękły jej spodnie, ukazując jej pośladek. - Będąc rodzicem, nadal możesz przeżywać niesamowite przygody - napisała na swoim profilu w social mediach.

Właścicielka popularnej cukierni "Słodki Słony" szybko wróciła do formy po porodzie. Jak sama przyznała w jednym z wywiadów, zawdzięcza to głównie genom i karmieniu piersią.

Myślę, że mała jest w tym moja zasługa. Myślę, że to głównie geny i fakt, że karmię piersią. Na pewno fakt, że ćwiczyłam większość życia, pomaga, ale przyznałabym temu dziesięć procent zasługi. Niestety. Mało to sprawiedliwe - zwierzyła się Lara Gessler.
Trwa ładowanie wpisu:instagram
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić