Kacper Kulpicki| 

Marcin Hakiel rozlicza się z "Tańcem z gwiazdami". Wystąpi w kolejnej edycji?

2

Marcin Hakiel partnerował Dagmarze Kaźmierskiej w "Tańcu z gwiazdami", ale zarówno on, jak i celebrytka nie pokazali się w finałowym odcinku. Tancerz zabrał w tej sprawie głos. Zdradził też, czy zamierza pojawić się na parkiecie w kolejnej edycji tanecznego show.

Marcin Hakiel rozlicza się z "Tańcem z gwiazdami". Wystąpi w kolejnej edycji?
Marcin Hakiel rozlicza się z "Tańca z gwiazdami" (AKPA)

Dla Marcina Hakiela "Taniec z gwiazdami" to nie tylko okazja do pokazania się w telewizji i pobrania intratnego honorarium. Z programem łączy go także przeszłość. Wszak kilkanaście lat temu to właśnie na parkiecie poznał Katarzynę Cichopek, z którą później stworzył rodzinę.

Choć później wydawało się, że tancerz na dobre przerwał przygodę z formatem, niespodziewanie wrócił do 14. polsatowskiej edycji. Zrobił to w wielkim stylu, ponieważ jako nauczyciel Dagmary Kaźmierskiej doprowadził ją do zaskakująco dalekiego etapu mimo niezadowalających (a mówiąc wprost: rekordowo niskich) not jury.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Irena Kamińska-Radomska chciałaby pojawić się w Tańcu z gwiazdami!

Taneczna para nie pojawiła się w finałowym wydaniu. Stało się tak przez medialną burzę, jaka wywołana została doniesieniami o szczegółach niechlubnej działalności gwiazdy sprzed dekad. Tym samym tancerz mimowolnie stał się ofiarą całego zamieszania. Co sądzi na ten temat?

Tańczyłem do tego momentu, do którego miałem tańczyć (...) Dostałem informację, że mojej gwiazdy nie będzie w finale, więc trudno, żebym tańczył solo. To jest "Taniec z gwiazdami", taniec towarzyski, ja jestem tancerzem towarzyskim, więc potrzebuję tej drugiej połówki - skomentował na łamach Plejady.

"Taniec z gwiazdami". Marcin Hakiel ujawnił, czy wystąpi w kolejnej edycji

Fani nie mają wątpliwości, że brak ich ulubieńca w wielkim finale nie tyle dla nich, ile dla niego samego nie był powodem do radości. Czy ta zadra może zniechęcić go do udziału w kolejnym sezonie?

Na szczęście wielbiciele Marcina Hakiela mogą spać spokojnie. Z przekazanych przez niego informacji wynika, że nie zamknął sobie drogi do dalszych tanecznych przygód. Co więcej, już teraz prowadzi w tej sprawie rozmowy.

Zobaczymy, jak to się skończy. To jest też za wcześnie... Wydaje mi się, że obydwie strony jakoś tam do tego podchodzą. Nie mam wpływu na wszystko. Jeśli władze stacji, produkcja będą mi chcieli zaufać i będą ze mnie zadowoleni, no to super. Jak nie, no to też okej, ja mam co robić - stanowczo podsumował w Plejadzie.

Chcielibyście zobaczyć go w nowej odsłonie "Tańca z gwiazdami"? Jak sądzicie, w parze z którą aktorką, piosenkarką lub inflencerką powinien stanąć w szranki o Kryształową Kulę?

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić