Aneta Polak
Aneta Polak| 

Orłoś oburzony tym, co się dzieje w telewizji. "Gdzie są granice?"

36

Na platformie X pojawił się wpis Macieja Orłosia, który wywołał lawinę komentarzy. Dziennikarz napisał w nim o "dużym talk show", do którego zaproszono "osobę ewidentnie pato". Prawdopodobnie chodzi tu o Agatę Fąk, znaną szerzej jako Fagata, która zasiadła ostatnio na kanapie u Kuby Wojewódzkiego.

Orłoś oburzony tym, co się dzieje w telewizji. "Gdzie są granice?"
Fagata u Wojewódzkiego. Maciej Orłoś nie kryje oburzenia (AKPA, X, Niemiec)

Niedawno w mediach wybuchła dyskusja o tym, czy osoba z kryminalną przeszłością powinna być promowana przez stacje telewizyjne. Najpierw wzbudzająca kontrowersje Dagmara Kaźmierska zniknęła z Polsatu. Potem na skandal z jej udziałem zareagował także TVN. Z Playera usunięto odcinki "Królowych życia" i programów "Kuba Wojewódzki" i "Made in Maroko" z udziałem celebrytki.

Mogłoby się wydawać, że stacja wyciągnęła wnioski na przyszłość, ale przeczy temu ostatni odcinek "Kuby Wojewódzkiego". Tym razem na kanapie u popularnego prowadzącego zasiadła Agata "Fagata" Fąk. Bez wątpienia jest to znana postać, sęk w tym, że jej "osiągnięcia" mogą budzić uzasadnione wątpliwości.

Fagatę oglądają i lubią głównie bardzo młode osoby. Tymczasem influencerka w swoich nagraniach nie stroni ani od przekleństw, ani od wulgarnych nawiązań do seksu. Ponadto zamieszcza w sieci odważne, nierzadko epatujące nagością zdjęcia i opowiada o kolejnych zabiegach medycyny estetycznej. Co więcej, jest popularna na płatnym serwisie, który oferuje ekskluzywne treści dla dorosłych fanów i chwali się zarobkami, które pozyskuje w ten sposób.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maja Ostaszewska o powrocie do TVP po dekadzie

Fagata u Wojewódzkiego. Mocny komentarz Orłosia

Maciej Orłoś nie kryje swojego oburzenia tym, co dzieje się w telewizji. Zamieścił na platformie X mocny komentarz krótko po tym, jak Fagata pojawiła się u Wojewódzkiego.

Po jaką cholerę zapraszać do dużego talk show w dużej stacji telewizyjnej osobę, która jest ewidentnie pato? I nie za dużo ma do powiedzenia. Na pewno więcej ma do pokazania. Ale to już nie w tym talk show. Rozumiem, że chodzi o słupki i pieniądze, ale gdzie są granice tej paranoi? - grzmi popularny dziennikarz.

Sądząc po liczbie komentarzy, wpis wywołał spore emocje. Postanowiliśmy więc dopytać, czy na pewno chodzi o Fagatę i poprosić dziennikarza o komentarz w tej sprawie. Otrzymaliśmy jednak dość lakoniczną odpowiedź.

Wszystko, co chciałem przekazać, jest w moim wpisie – odpowiedział nam Maciej Orłoś w wiadomości SMS.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić