Malwina Witkowska
Malwina Witkowska| 

Rewolucja w Plutyczach. Oto, co wymyślił Andrzej

3

W niedzielę (7 kwietnia) odbędzie się premiera odcinka serialu "Rolnicy. Podlasie". Widzowie będą mogli zobaczyć sceny z Justyną i Łukaszem ze wsi Ciemnoszyje, Agnieszką i Jarkiem z Bronowa, a także Andrzejem, Gienkiem i Jarkiem z Plutycz. Sprawdzamy, o czym będzie 14. odcinek.

Rewolucja w Plutyczach. Oto, co wymyślił Andrzej
Sprawdzamy, co nowego u bohaterów serialu "Rolnicy. Podlasie" (Youtube: Gienek i Andrzej Plutycze)

Co nowego u bohaterów programu Rolnicy. Podlasie?

"Rolnicy. Podlasie" to serial, który szybko podbił serca widzów. Tłem opowieści są wielobarwne wsie województwa podlaskiego, w których żyją przede wszystkim rolnicy.

Serial doczekał się już 6 sezonów. Ze zwiastuna 14. odcinka możemy się dowiedzieć, że u bohaterów przyszedł czas przede wszystkim na wiosenne porządki. W Bronowie (powiat łomżyński) Maciek pomoże Agnieszce i Jarkowi wymienić linę w wyciągu do obornika.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: "Poligon Podlasie". Kulisy sytuacji na granicy

Co nowego w Ciemnoszyjach? We wsi niedaleko Grajewa zapowiada się na wielkie burzenie. Łukasz zdradził, że w końcu rozbiorą zawalający się dach.

W akcji pomagać będzie ciężki sprzęt. Jak widzimy w zwiastunie odcinka, w burzeniu pomoże także specjalna ekipa.

W Plutyczach czas na wielką rewolucję

Gienek i Andrzej z Plutycz są największymi gwiazdami serialu. W najnowszym odcinku widzowie zobaczą, m.in. jak Gienek wejdzie na strych swojego starego domu. Z kolei Jarek postanowił, że razem z Andrzejem wyczyszczą komin.

Aktualnie w Plutyczach trwa remont podwórka i domu. W akcji udział biorą ciężkie maszyny. Wszystkich prac dogląda Jarek Onopiuk, gdyż Andrzej jest zajęty pracą w polu. Wiadomo, że remont postępuje bardzo szybko, a niedługo na podwórku ma pojawić się kostka!

W nadchodzącym odcinku na fanów rolników czeka specjalna niespodzianka. Widzowie przekonają się o tym oglądając 14. odcinek "Rolnicy. Podlasie". Premiera będzie o godz. 20:00 na Fokus TV.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić