Karol Wiak| 

Shakira szczerze o rozstaniu z Pique. "Jestem samotną matką"

0

Shakira, w jednym z wywiadów, zdecydowała się na szczerą opowieść o związku z Gerardem Pique. Jak gwiazda odnajduje się w roli samotnej matki i jakie są jej myśli na temat przeszłości oraz przyszłości?

Shakira szczerze o rozstaniu z Pique. "Jestem samotną matką"
Shakira opowiedziała o rozstaniu z Gerardem Pique (AKPA, Majewski)

Shakira, światowej sławy artystka, znalazła się na życiowym zakręcie, który zmusił ją do całkowitej zmiany otoczenia. Po burzliwym rozstaniu z Gerardem Pique gwiazda podjęła decyzję o przeprowadzce do Miami, gdzie zamieszkała z dwójką swoich synów. W wywiadzie z Zanem Lowem dla Apple Music 1 Shakira dzieli się szczegółami swojego życia po rozstaniu.

Burzliwy związek Shakiry i Gerarda Pique

Związek Shakiry i Gerarda Pique był jednym z najgłośniejszych w świecie show-biznesu. Zakończył się głośnym rozstaniem w 2022 roku. Piosenkarka i były obrońca FC Barcelony tworzyli parę przez ponad dekadę, wychowując dwóch synów. Jednak zdrada Pique z dużo młodszą pracownicą jego biura, Clarą Chią Marti, przelała czarę goryczy. Shakira, zdecydowana na zmianę, opuściła Hiszpanię i wraz z dziećmi przeniosła się do Miami, by tam rozpocząć nowy rozdział swojego życia. Teraz Gerard Pique, aby spotkać się z synami, musi pokonywać nie tylko emocjonalne, ale i fizyczne odległości.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Shakira: "Doświadczyłam życia w kraju w stanie wojny. Widziałam to wokół siebie"

Artystka szczerze o rozstaniu z piłkarzem

W ostatnim wywiadzie dla Zane'a Lowe'a w Apple Music 1, Shakira podzieliła się swoimi refleksjami dotyczącymi rozstania z Gerardem Pique. Mimo upływu czasu, wciąż odczuwa żal do byłego partnera za brak szczerości w ich związku. Przez lata starała się łączyć karierę z życiem rodzinnym, często poświęcając własne potrzeby, by mąż i dzieci czuli się kochani. Shakira przyznała, że ten ciągły kompromis między pracą a życiem prywatnym był dla niej źródłem wielu wewnętrznych konfliktów.

To była miłość przemieszana z nienawiścią, wyznała Shakira.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Shakira: 'Las Mujeres Ya No Lloran', Healing, & Tour | Apple Music

W ten sposób opisała swoje uczucia związane z koniecznością ciągłego rozdzielania się między rodzinę a pracę.

Każdy wyjazd do studia, każda godzina spędzona na tworzeniu muzyki, oznaczała dla mnie zawód wobec moich najbliższych. Czułam się winna i rozdarta - podkreśliła artystka.

Przeprowadzka do Miami i samotne macierzyństwo stały się nowym wyzwaniem dla Shakiry, która teraz musi zmagać się z odpowiedzialnością za wychowanie dwójki dzieci bez wsparcia partnera.

Jestem samotną matką, nie mam obok siebie męża, który mógłby mi pomóc. To ogromna odpowiedzialność, ale jednocześnie daje mi siłę, by być lepszą wersją siebie dla moich synów, mówi Shakira, podkreślając swoją determinację, by mimo przeciwności zapewnić dzieciom stabilność i miłość.

To szczere wyznanie artystki rzuca nowe światło na jej prywatne zmagania i pokazuje Shakirę jako kobietę silną, ale i wrażliwą, która mimo trudności stara się znaleźć równowagę między życiem zawodowym a rodziną.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić